شهرجردی: زندگی ام را برای کسب سهمیه المپیک گذاشته ام/ مسئولان هیئت کاراته استان مرکزی مرا به حال خود رها کرده اند


شهرجردی: زندگی ام را برای کسب سهمیه المپیک گذاشته ام/ مسئولان هیئت کاراته استان مرکزی مرا به حال خود رها کرده اند

کاتاروی ملی پوش کشورمان درباره شرایط این روزهایش توضیحاتی را مطرح کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ ابوالفضل شهرجردی ملی پوش کاراته کشورمان و بخت اول کسب سهمیه المپیک در بخش کاتا در گفت و گو با  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان, درباره شرایط این روزهایش عنوان کرد: با برنامه ریزی دقیق و مدون تمرینات روزانه خود را دنبال می‌کنم. از وقتی که ویروس کرونا شیوع گسترده‌ای در کشورمان داشت من تمریناتم را قطع نکرده و پله پله برای هدفم برنامه ریزی کرده ام. امیدوارم ویروس کرونا هرچه سریع تر ریشه کن شود تا زندگی به روال عادی برگردد.  

برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کنم

او ادامه داد: شانسی که نسبت به سایرین دارم این است که پدرم مربی برجسته‌ای در کاتا به شمار می‌رود و از کمک‌ها و تجربیاتش به صورت اختصاصی استفاده می‌کنم. این روز‌ها تشنه مسابقه دادن هستم و امیدوارم نتایج خوبی در مسابقات پیش رو بگیرم. تمرینات بدنسازی اختصاصی را هم زیر نظر یوسفی دنبال می‌کنم. البته من تمام هم و غم خود را برای کسب سهمیه المپیک گذاشته ام.  

به شدت بی تاب حضور در مسابقات هستم

شهرجردی همچنین بیان کرد: من در رنکینگ جهانی کاتای مردان حضور داشته و شانس بالایی برای کسب سهمیه المپیک دارم، البته حضور در  المپیک به برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق نیاز دارد و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم. البته امیدوارم مسئولان هم حمایت‌های لازم را از من داشته باشند. به شدت بی تاب حضور در مسابقات هستم و امیدوارم با بازگشت سلامتی به کل دنیا، در مسابقات مراکش شرکت کنم و اوج آمادگی ام را در کاراته وان مراکش به نمایش بگذارم و ضمن قرار گرفتن روی سکو به المپیک برسم. رسیدن به المپیک دور از دسترس نیست و تمام زندگی م را روی کسب سهمیه المپیک گذاشته ام.

از هیئت کاراته استان مرکزی گله مندم

کاتاروی ملی پوش کشورمان درباره حمایت مسئولان در این روز‌ها بیان کرد: در ازای تلاش‌هایی که در ورزش داریم، از مسئولان توقع می‌رود تا با حمایت هایشان انگیزه لازم را در ورزشکاران به وجود بیاورند و قطعا روحیه بازیکنان با دیدن این حمایت‌ها دوچندان خواهد شد. هیئت کاراته استان مرکزی نه تنها تماسی با من نمی‌گیرد، بلکه هر مدالی که از سال ۹۵ تا امروز کسب کرده ام، به هیچ وجه به چشم آن‌ها نمی‌آید و خبری از حمایت نیست. حتی پس از مدال جهانی که به دست آوردیم، مبلغی به ما پاداش دادند که از گفتن آن شرم دارم.

وی افزود: من تنها شانس کاراته استان مرکزی هستم و انتظار می‌رود که بیشتر به من بها بدهند که متاسفانه هیچ حمایتی نمی‌بینم و واقعا از آن‌ها گله‌مند هستم. اما مسئولان فدراسیون همواره حواسشان به من بوده است و از طباطبایی سپاسگزارم که پیش از شیوع کرونا ما را حمایت کرده است, ولی با شیوع ویروس کرونا کمی این حمایت‌ها کمتر شد. پاداش آسیایی ازبکستان هم هنوز پرداخت نشده است که طی چند روز آینده به احتمال زیاد پرداخت خواهد شد.

قهرمانی سوپر لیگ حق دانشگاه آزاد بود

او درباره قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در مسابقات سوپرلیگ کاراته اظهار کرد: من به همراه میلاد فرازمهر و علی زند تیم کاتای دانشگاه آزاد اسلامی را تشکیل می‌دادیم و تا پایان مسابقات بدون باخت در صدر رنکینگ سوپر لیگ بودیم. دانشگاه آزاد یکی از بهترین تیم‌ها در سوپرلیگ کاراته است که ملی پوشان زیادی در اختیار دارد. بابت قهرمانی در سوپر لیگ بسیار خوشحالم و به نظرم اتمام مسابقات با این رتبه بندی تصمیم منطقی بود. باتوجه به اینکه نسبت به سایر تیم‌ها امتیازات بیشتری داشتیم قهرمانی حق ما بود.

انتهای پیام/


 
   1399/5/2 15:29

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار