پیام رئیس فدراسیون جهانی در فاصله یک سال تا المپیک/ اسپینوز: کاراته می‌تواند به المپیک کمک کند


 پیام رئیس فدراسیون جهانی در فاصله یک سال تا المپیک/ اسپینوز: کاراته می‌تواند به المپیک کمک کند

در فاصله یک سال تا شروع رقابت‌های کاراته در مسابقات المپیک توکیو، رئیس فدراسیون جهانی کاراته پیامی را صادر کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، شمارش معکوس برای آغاز رقابت‌های کاراته در مسابقات المپیک توکیو آغاز شده است. طبق اعلام قبلی کمیته بین‌المللی المپیک ، مسابقات کاراته المپیک توکیو در دو بخش مردان و زنان طی روزهای 14، 15 و 16 مردادماه 1400 برگزار خواهد شد.

در فاصله یک سال تا آغاز این مسابقات، فدراسیون جهانی به دنبال راه اندازی کمپینی است تا توجه جامعه ورزش را به حضور کاراته در توکیو جلب کند. در همین خصوص  " آنتونیو اسپینوز" رئیس فدراسیون جهانی در پیامی عنوان داشت: کاراته نشان داده که می‌تواند ارزش بیشتری به مسابقات المپیک دهد. اکنون در فاصله یک سال تا شروع مسابقات ما برای نشان دادن بزرگی و جذابیت کاراته تلاش می کنیم. اعضای خانواده کاراته در کنار یکدیگر قوی هستند.

مسابقات کاراته با حضور 80 ورزشکار در المپیک توکیو برگزار می‌شود. طبق برنامه اعلام شده 14 مردادماه رقابت‌های کاتای انفرادی بانوان، مبارزات وزن 67- کیلوگرم مردان و 55- کیلوگرم زنان برگزار می‌شود. 15 مردادماه رقابت‌های کاتای مردان، مبارزات وزن 61- کیلوگرم زنان و 75- کیلوگرم مردان و 16 مردادماه مبارزات وزن 61+ کیلوگرم زنان و 75+ کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 
   1399/5/7 17:05

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار