کاراته کرمانشاه به یک کرسی در فدراسیون نیاز دارد


کاراته کرمانشاه به یک کرسی در فدراسیون نیاز دارد

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه گفت: هیچگونه کرسی و سمتی در شاکله فدراسیون و کادر فنی آقایان و بانوان نداریم و همین مساله باعث بروز برخی مشکلات برای ورزشکاران ما شده است.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"و به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سعید نصرالهی امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران ورزشی عرصه مکتوب و برخط استان که در دفتر خبرگزاری فارس برگزار شد، با اشاره به جایگاه والای خبرنگاران ورزشی، اظهار داشت: خبرنگاران ورزشی در کسب استعدادیابی، تلاش، موفقیت و مشکلات پس از هر موفقیت در کنار ورزشکاران جامعه هستند و همراه آن‌ها و در غم شادی آن‌ها شریک بوده به دلیل دارای جایگاه والا و ارزشمندی هستد.

وی با بیان این مطلب که ارزیابی خوبی از شرایط کاراته استان صورت گرفته است، یادآور شد: در سال گذشته ارزیابی خوبی در موارد مختلف از کاراته استان صورت گرفته و برنامه‌ریزی مناسب جهت حل بسیاری مشکلات و استعدادیابی، برگزاری مسابقات معتبر و حضور در لیگ‌های معتبر کشوری انجام شد اما شیوع بیماری کرونا و عدم اجازه فعالیت به ورزش کرونا تمامی برنامه‌های هیأت را با چالش مواجه کرد.

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه ادامه داد: شیوع بیماری کرونا نتوانست کاراته در استان کرمانشاه را تعطیل کند و در یک حرکت ابتکاری اقدام به برگزاری مسابقات مجازی کاراته در بخش کاتا کردیم، همین موضوع مورد استقبال ورزشکاران و فدراسیون قرار گرفته و پس از مدتی مسابقات کاراته در بخش کاتا به صورت مجازی در سراسر کشور نیز برگزار شد.

وی با بیان اینکه کسب موفقیت در مسابقات کاتا نوید روزهای طلایی را در این بخش می‌دهد، افزود: در مسابقات کاتای مجازی کشور تونستیم به چهار مدال برنز دست پیدا کنیم؛ کسب این عناوین با توجه به اینکه قدرت کاراته کرمانشاه همواره د بخش کومیته حائز اهمیت بوده است دارای ارزش بسیار است و این امید را برای ما خلق کرد با سرمایه‌گذاری در این بخش شاهد درخشش ورزشکاران کرمانشاهی در مسابقات معتبر خواهیم بود.

وی در ادامه، اضافه کرد: کاراته استان کرمانشاه با وجود استعدادها، توانایی‌ها و مدال‌آوری بسیار زیاد در سال‌های گذشته هیچگونه کرسی و سمتی را در شاکله فدراسیون و کادر فنی آقایان و بانوان ندارد و همین مساله باعث بروز برخی مشکلات برای ورزشکاران ما شده است.

نصرالهی اضافه کرد: در صورت که در بدنه مدیریتی و فنی فدراسیون کاراته از حضور مربیان و ورزشکاران استان استفاده شود، شاهد تسهیل در حل بسیاری از مشکلات ورزشکاران استان خواهیم بود.

قهرمان اسبق کاراته کشور در ادامه به اشاره به تاثیرات شیوع بیماری کرونا بر معیشت ورزشکاران، تصریح کرد: شیوع بیماری کرونا بسیاری از مشاغل کشور را با مشکلات اقتصادی همراه کرده است و به تبع آن جامعه کاراته استان نیز از موضوع استثنا نیستند و بسیاری از مربیان ما با مشکلات بسیار زیادی در این حوزه مواجه شده‌اند.

نصرالهی یادآور شد: دولت با تامین بسته‌های حمایتی مناسب و در شان این ورزشکاران که زمینه دستیابی به آن برای همه مربیان فراهم باشد از فشار اقتصادی فعلی بر این قشر از جامعه بکاهد.

انتهای پیام/


 
   1399/5/8 18:54

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار