تصحیح رده بندی باشگاه ها در رقابت های لیگ های کاراته وان پسران


تصحیح رده بندی باشگاه ها در رقابت های لیگ های کاراته وان پسران

فدراسیون کاراته پس از بررسی، رده‌بندی مسابقات پسران لیگ کاراته وان را تصحیح کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، به دنبال اعتراض های صورت گرفته در خصوص چگونگی محاسبه مجموع رنكينگ ورزشکاران "رقابت های كاراته وان پسران در سال ٩٨ " موضوع در سازمان لیگ و مسابقات کاراته مورد بررسی قرار گرفت و نتایج آن به شرح زیر اعلام می گردد:

۱- با بررسی ليست نفرات مدال اور سه تيم تاپ اكو خاورميانه، انقلاب قم و مس كرمان مشخص گردید که یکی کاراته کاهای مدال اور مس کرمان، در يكي از مراحل رقابت ها به اشتباه با نام باشگاه تاپ اكو خاورميانه در سامانه ثبت نام نموده است.(این موضوع به تایید مربی و ورزشکار مذکور رسید)

۲- از انجا که ملاك جمع بندی مدال ها نام باشگاه ثبت شده در سامانه فدراسيون بود، این اشتباه تصحیح و مدالهای کسب شده به نام مس کرمان ثبت گردید.

۳- یک مدال طلا از مجموع مدال های باشگاه جاویدان کن شی کان کسر گردید. دلیل این تصمیم ان بود که طلای مورد اشاره توسط ورزشکاری کسب شده بود که پیش درمرحله اول با نام باشگاه دیگری در رقابت ها شرکت کرده بود و نمی توان این مدال را به نام جاویدان کن شی کان ثبت کرد.

۵- بدین ترتیب در جدول رده بندی نهایی، باشگاه مس کرمان با ۵ طلا، یک نقره و ۹ برنز در رده نخست/ باشگاه انقلاب قم با ۵ طلا، یک نقره و ۲ برنز در رده دوم/ باشگاه امام رضا مرکزی با ۵ طلا در رده سوم/ باشگاه تاپ اکو خاورمیانه با ۴ طلا، ۳ نقره و ۹ برنز در رده چهارم/ باشگاه جاویدان کن شی کان با ۴ طلا و یک نقره در رده پنجم قرار گرفت.

۶- در پایان ضمن عذرخواهی و تصحیح اشتباه رخ داده، وظیفه خود میدانیم از زحمات حامیان مالی، مربیان و ورزشکاران عزیز که حضوری فعال در رقابت های کاراته وان داشتند، تشکر و قدردانی نماییم.
   1399/6/20 13:52

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار