برای اولین بار در حوزه دریای خزر؛

برگزاری نخستین دوره مسابقات کاتای ساحلی قهرمانی استان گیلان


برای اولین بار در حوزه دریای خزر؛

برگزاری نخستین دوره مسابقات کاتای ساحلی قهرمانی استان گیلان

 به مناسبت هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای مدافع حریم سلامت اولین دوره مسابقات ساحلی کاتا قهرمانی استان گیلان در طرح سالم‌ سازی ساحلی شهرداری بندر انزلی، برگزار شد.


 به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی هیأت کاراته استان گیلان، اولین دوره مسابقات کاتای ساحلی قهرمانی استان گیلان که برای نخستین بار در حوزه دریای خزر برگزار گردید، با شرکت ۶۰ ورزشکار از ۷ شهرستان (بندر انزلی، آستانه اشرفیه، بندرآستارا، رشت، صومعه سرا، لاهیجان و رودبار) در پنج رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار شد در پایان به نفرات اول تا سوم هر رده سنی حکم و مدال قهرمانی اهدا شد.

گفتنی است این مسابقات به همت هیأت کاراته استان گیلان، معاونت تربیت بدنی سپاه قدس گیلان، سازمان بسیج ورزشکاران، اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، فرماندهی سپاه پاسداران ناحیه انزلی، هیأت کاراته بسیج استان گیلان، اداره ورزش و جوانان شهرستان بندر انزلی و هیأت کاراته شهرستان بندر انزلی برگزار گردید.

در این مسابقات که با حضور مزدا صوفی رئیس هیات کاراته، پیشکسوتان و روسا هیأت‌ها و کمیته‌های کاراته استان در طرح ساحلی شهرداری بندرانزلی از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ عصر روز گذشته به انجام رسید میهمانان ویژه ای همچون سرهنگ پاسدار مهدی صفاتی فرمانده سپاه ناحیه انزلی، سرهنگ پاسدار زاد اکبری معاونت محترم تربیت بدنی سپاه قدس گیلان، سرهنگ پاسدار حجت خرم رییس سازمان بسیج ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، حمیدرضا قهرمانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی نیز حضور داشتند.

مدال آوران مسابقات کاتای ساحلی قهرمانی استان گیلان "یادبود شهدای مدافع حریم سلامت" گرامیداشت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس:

رده سنی نونهالان گروه اول

مقام اول: مهدی میر بلوک
مقام دوم: امیر رضا نوری
مقام سوم: پرهام رحیمی و یاسین خدا بنده

رده سنی نونهالان گروه دوم

مقام اول: محمد مهدی صدیقی
مقام دوم: حسام ایمان پور
مقام سوم: محمد حسین اصغر پور و ماهان خوش وقت

رده سنی نونهالان گروه سوم

مقام اول: کیارش نوزاد
مقام دوم: طاها صلواتی
مقام سوم: آیدین آتش بهار

رده سنی نونهالان گروه چهارم

مقام اول: معراج محمدی راد
مقام دوم: رضا ارفعی
مقام سوم: محمد جعفری و عرفان قربان نژاد

 رده سنی نوجوانان

مقام اول: محمد حقیقت
مقام دوم: سینا دولتی
مقام سوم: مبین دهبانی

 رده سنی جوانان

مقام اول: رضا یعقوبی
مقام دوم: امیر مهدی نجات چتری
مقام سوم: پوریا محمد خواه و علی نوروزی

رده سنی امید

مقام اول: علیرضا رجبی
مقام دوم: رضا گرامی
مقام سوم: امیر پور میرزا و بهنام الله یاری


 
   1399/7/12 18:34

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار