کاتاکارهای آذربایجان‌غربی ۲ رتبه دوم لیگ مجازی را کسب کردند

کاتاکارهای آذربایجان‌غربی ۲ رتبه دوم لیگ مجازی را کسب کردند
رییس هیات کاراته آذربایجان‌غربی گفت: نمایندگان استان در مرحله اول لیگ مجازی کاتای کشور در ۲ بخش رتبه دوم را کسب کردند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" جواد سلیمی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در اولین دوره لیگ مجازی کاتای کشور، ۶ تیم از میاندوآب به‌عنوان نمایندگان استان در این رقابت‌ها حضور خواهندداشت که در پایان هفته اول در ۲ بخش در رده دوم قرارگرفتند.
 
وی گفت: تیم باشگاه حق نظری (ب) در گروه‌های نونهالان و خردسالان با کسب ۶ امتیاز تیمی و ۶۲.۵۲ امتیاز انفرادی بعد از تیم افسانه در رده دوم ایستاد و در این بخش تیم حق‌نظری (الف) با کسب ۵ امتیاز تیمی و ۶۲.۰۲ امتیاز انفرادی در رده پنجم قرارگرفت.
 
رییس هیات کاراته آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش رده های سنی نوجوانان و نونهالان آقایان، تیم حق‌نظری نماینده استان با کسب هفت امتیاز تیمی، یک صدرنشینی و ۶۴.۴۲ امتیاز انفرادی بعد از تیم شوتوگان FSK در رده دوم قرارگرفت.
 
سلیمی ادامه ‌داد: در گروه کمربندهای قهوه ای و مشکی رده نونهالان آقایان، تیم حق‌نظری با ۵ امتیاز تیمی و ۶۳.۳۸ امتیاز انفرادی در رده چهارم قرارگرفت.
 
هفته اول مسابقات لیگ مجازی آقایان با قضاوت ۱۴ داور آسیایی و جهانی، با حضور هفت تیم خارجی و با نظارت مستقیم شورای داوران و سازمان لیگ و مسابقات برگزار شد. 
 
هفته دوم مسابقات لیگ مجازی کاتای کشور ۱۶ آبان آغازخواهدشد.
   1399/8/11 13:32

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار