کرمانشاه نخستین استان در برگزاری مجازی مسابقات

کرمانشاه نخستین استان در برگزاری مجازی مسابقات
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه اولین برگزارکننده مسابقات مجازی در سطح کشور است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" نصراللهی رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ بیان کرد: کرمانشاه پیشتاز برگزاری مسابقات مجازی بود که بعد از آن استان کردستان هم مسابقات را برگزار کرد و اکنون مسابقات لیگ کاتا نیز به صورت مجازی برگزارشده است.
 
او با بیان اینکه مسابقات لیگ کاتا در دو بخش بانوان و اقایان برگزار شد گفت: ورزشکاران با ارسال کلیپ ها به فدراسیون در این مسابقات شرکت کردند و داوری آن ها نیز به صورت مجازی انجام شد.
 
نصراللهی گفت: برگزاری مسابقات کاتا برای استان یک فرصت است چرا که میتوانیم فاصله بین این رشته و کمیته را کاهش دهیم.
او افزود: بیشتر زاگرس نشینان به شرکت در مسابقه کمیته علاقه مند هستند و در این فرصت می توان کاتای کاراته استان را ارتقا دهیم.
 
نصرالهی با اشاره به کاهش چشمگیر تعداد ورزشکاران بر اثر شیوع ویروس کرونا گفت: تعداد ورزشکاران اکنون به زیر ۸۰۰ نفر رسیده است در حالیکه پارسال  بیش از ۵ هزار ورزشکار بیمه شده داشتیم.
 
او با اشاره به اینکه ۵۰۰ مربی در بخش بانوان و اقایان داریم بیان کرد: مربیان کاراته بیشترین آسیب از ویروس کرونا دیدندچرا که اکنون چند ماه است که فعالیت ندارند و هیات نیز بودجه ای در اختیار ندارد که از آنان حمایت کند و نیازمند حمایت مسئولین از این قشر جامعه هستیم.
   1399/8/24 10:20

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار