کاتاکارهای آذربایجان‌غربی ۳ مقام رقابت‌های مجازی کشور را کسب کردند

کاتاکارهای آذربایجان‌غربی ۳ مقام رقابت‌های مجازی کشور را کسب کردند
دبیر هیات کاراته آذربایجان‌غربی گفت: نمایندگان استان در هفته دوم لیگ مجازی کاراته در بخش کاتای مردان کشور، سه عنوان برتر بخش تیمی را در رده‌های سنی مختلف کسب کردند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" اسفندیار محمودی روز یکشنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم باشگاه حق نظری (الف) از این استان در گروه‌های نونهالان و خردسالان در گروه کمربندهای سفید، زرد و نارنجی و خردسالان در گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش با ۱۳ امتیاز تیمی ، ۲ صدرنشینی و کسب ۱۲۸.۳۸ امتیاز انفرادی به مقام نخست دست یافت.
 
وی اظهار داشت: باشگاه حق نظری (ب) دیگر نماینده استان نیز با ۱۲ امتیاز تیمی و کسب ۱۲۵.۶۶ امتیاز انفرادی بعد از تیم آکادمی امید بوشهر در رده سوم قرار گرفت.
 
دبیر هیات کاراته آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان نیز باشگاه فرهنگی ورزشی حق نظری با ۱۳ امتیاز تیمی، سه صدرنشینی و ۱۰۷.۶۲ امتیاز انفرادی بعد از تیم شوتوکان FSK به مقام دوم دست یافت.
 
محمودی ادامه ‌داد: در گروه کمربندهای قهوه‌ای و مشکی رده نونهالان نیز باشگاه حق نظری با ۱۰  امتیاز تیمی و ۱۲۶.۴۶ امتیاز انفرادی بعد از تیم‌های صنعت مس کرمان (ب) و (الف) و آکادمی امید بوشهر، چهارم شد.
 
وی گفت: در نتایج انفرادی نیز آرمین جوانی و امیررضا مسلمان در رده سنی خردسالان و نونهالان و امیر داداش‌زاده و مبین اکبریان در رده سنی نونهالان و نوجوانان موفق به کسب عنوان نخست کمربندهای مختلف شدند.
 
نمایندگان آذربایجان‌غربی در هفته نخست نیز موفق به کسب دو عنوان دومی شده بودند.
 
هفته دوم مسابقات لیگ مجازی آقایان با قضاوت ۱۴ داور آسیایی و جهانی، با حضور هفت تیم خارجی و با نظارت مستقیم شورای داوران و سازمان لیگ و مسابقات برگزار شد. 
 
هفته سوم مسابقه‌های لیگ مجازی کاتای کشور اول آذرماه برگزار خواهد شد.
   1399/8/25 17:18

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار