مازیار الهامی در راه نخستین کمربند MMA تاریخ ایران/وزارت ورزش کمکی نکرد

مازیار الهامی در راه نخستین کمربند MMA تاریخ ایران/وزارت ورزش کمکی نکرد
کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران با اشاره به آخرین مصاف باقی مانده در وزن 84 کیلوگرم گفت: رقیب مسابقه آخر یکی از قهرمانان به نام بلاروس است و کمربند قهرمان موقت در دست وی است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" مازیار الهامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در رابطه با مسابقات MMA در حال برگزاری در بلاروس و  با مطلوب ارزیابی کردن آمادگی خود برای این رقابت حساس و مهم اظهار کرد: من باید در این مسابقات پنج بازی انجام می‌دادم، که از این بازی‌ها فقط یک بازی باقی مانده است.
 
کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران با اشاره به آخرین مصاف باقی مانده در وزن 84 کیلوگرم افزود: رقیب مسابقه آخر یکی از قهرمانان به نام بلاروس است و کمربند قهرمان موقت در اختیار وی است.
 
وی با بیان اینکه مسابقه آخر دیدار سختی خواهد بود، افزود: در این دیدار محتاج دعای ملت ایران و همه همشهریانم هستم تا در این بازی به امید خدا پیروز شوم.
 
الهامی در رابطه با پشتیبانی و حمایت‌های صورت گرفته از خود گفت: از دوستان عزیزم میلاد محمدی، محمد شکوری، عماد منصوری و علیرضا منصوری سپاس گذارم که در این راه به من کمک کردند تا در این رقابت حاضر شوم.
 
کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران با اشاره به اینکه مسابقه آخر 10 روز دیگر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: برای آخرین دیدار آمادگی 100 درصدی دارم ولی حدود پنج کیلوگرم افزایش وزن دارم که با برنامه‌ریزی مربی‌ام در روز مقرر روی وزن خواهم آمد.
 
وی در رابطه با وضعیت حریف خود گفت: حریف من چهار مربی دارد و حدود هفت ماه است که روی مسابقات من آنالیز کرده‌اند و می‌خواهد بازی را به سمت کشتی ببرند و در خاک بازی را تمام کنند و ما نیز آنالیز‌های لازم را انجام دادیم تا ان‌شاالله کار را تمام کنیم و پیروز شویم.
 
الهامی با اشاره به اینکه با هزینه‌های شخصی به این مسابقات راهی شده است، تصریح کرد: حمایت‌های لازم از من صورت نگرفت و کسی قبول نکرد که اسپانسر من در این مسابقات شود و من با همراهی و کمک دوستانم که نام بردم در این مسابقات حضور پیدا کرده‌ام.
 
وی ادامه داد: وزارت ورزش و حتی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان نیز از من حمایت نکردند و مرا در این مسیر تنها گذاشتند.
 
کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران گفت: اگر به امید خدا من در این دیدار که آخرین مسابقه است پیروز شوم و کمربند قهرمانی را بگیرم، اولین کمربند MMA تاریخ ایران است.
   1399/8/28 09:33

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار