نشست دبیرکل فدراسیون جهانی کاراته با نخست وزیر ژاپن

نشست دبیرکل فدراسیون جهانی کاراته با نخست وزیر ژاپن
توشی هیزا ناگورا، دبیرکل فدراسیون جهانی کاراته WKF با نخست وزیر ژاپن دیدار و گفتگو کرد. 

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از فدراسیون جهانی کاراته؛ توشیسیها ناگورا، دبیرکل فدراسیون جهانی کاراته WKF طی نشست خود با یوشیوهده سوگا، نخست وزیر ژاپن ضمن تشریح وضعیت کاراته و انجام اقدامات بین المللی در این رشته در سراسر جهان،چشم اندازی از آینده و مسیر توسعه ای کاراته را برای وی ترسیم کرد.
 
ناگورا که با همراهی مسئولین فدراسیون کاراته ژاپن در این نشست حضور یافته بود برنامه های المپیکی این رشته را بطور خلاصه تشریح و اقدامات صورت گرفته برای برگزاری رویدادهای کاراته در ایام کرونا را برای نخست وزیر ژاپن توضیح داد.

وی از یوشی هیده سوگا بابت ارسال پیام تبریک و تقدیر بمناسبت سالگرد 50 سالگی WKF تشکر کرد.

آنتونیو اسپینوز، رئیس WKF طی پیامی خطاب به سوگا گفت: "دنیای کاراته مفتخراست که یک کاراته کای واقعی مانندآقای "سوگا" کشورملی زادبوم ورزش مارارهبری کند".

اسپینوز با تقدیر از حمایتهای نخست وزیر ژاپن اظهارداشت: "من به نمایندگی ازWKFوهمه خانواده کاراته صمیمانه ازآقای سوگاتشکرمیکنم که وقت خودرابرای استقبال ازهیئت اعزامی کاراته اختصاص داده اند. این جلسه به سرپرستی دبیرکل ماتوشیهیزاناگورا نه تنهانشان مهربانی وتوجه آقای سوگااست،بلکه نشان می دهدکه ایشان یک دوست بزرگ ورزشی است". 

   1399/8/28 11:51

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار