برگزاری چهارمین دوره وبینار آموزش کاتا

برگزاری چهارمین دوره وبینار آموزش کاتا
چهارمین دوره وبینار آموزش کاتا با حضور ۴۸ شرکت کننده و تدریس سعید نیکو خصلت برگزار شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، چهارمین دوره وبینار آموزشی کاتا با همکاری مشترک شورای راهبردی کاتا و کمیته آموزش با حضور ۴۸ شرکت کننده برگزار شد.

در این وبینار که مدرسی آن را سعید نیکو خصلت عضو و مربی سابق تیم ملی و عضو شورای راهبردی کاتا بر عهده داشت ابتدا در مورد فلسفه و جایگاه و اهمیت ذنکوتسو داچی به خصوص در کاتا توضیحاتی ارائه نمود و در ادامه اندازه ، شکل ، موقعیت پاها ، نحوه چرخش و نقش کمر و بالا تنه را در این داچی تشریح نمود و عضلات درگیر را یک به یک معرفی و نقش آنها را توضیح داد.
 
در پایان آموزش نیز پاسخ سوالات مطرح شده از سوی شرکت کنندگان داده شد. در خلال این وبینار محمد علی مردانی رئیس شورای راهبردی کاتا توضیحاتی ارائه دادند و بر استفاده بهینه مخاطبان از فرصت به وجود آمده در این وبینارها تاکید کردند.
 
همچنین یوسف گرشاسبی رئیس کمیته آموزش که در این وبینار حضور داشت، ضمن تشکر از شورای راهبردی کاتا و مدرس وبینار اعلام نمود وبینار بعدی با همکاری کمیته آموزش و استعدادیابی تحت عنوان: "استعدادیابی چرا و چگونه؟" با مدرسی دکتر فرهاد قدیری عضو کمیته استعدادیابی روز پنج شنبه این ششم آذر ساعت ۲۰ برگزار می شود.
   1399/9/1 13:59

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار