پرداخت وام 200 میلیونی به مربیان کاراته

پرداخت وام 200 میلیونی به مربیان کاراته
دبیر هیات کاراته یزد گفت: مربیان کاراته در استان یزد برای درخواست أخذ تسهیلات 200 میلیون ریالی تا پایان ساعت اداری دوم آذرماه فرصت دارند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" محمدهادی ملک ثابت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از یزد، با اشاره به تفاهم‌نامه فدراسیون کاراته و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای ارائه تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال به مربیان کاراته در قالب کالا کارت از مربیان یزدی خواست تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه دوم آذرماه درخواست خود را ثبت کنند.
 
وی افزود: مربیانی که حتی دارای پایین‌ترین سطح مدرک مربیگری کاراته (درجه سه) هستند نیز مشمول این طرح خواهند شد و تاکنون ۴۳ مربی یزدی درخواست خود را بر بهرمندی از این تسهیلات به هیات کاراته استان ارسال کرده‌اند.
 
دبیر هیات کاراته استان یزد حداکثر کارمزد این تسهیلات را چهار درصد عنوان کرد و افزود: با بهره‌گیری از کالا کارت، مربیان کاراته می‌توانند بر حسب نیاز خود از هفت هزار فروشگاه معرفی شده در سراسر کشور کالای ایرانی خرید کنند.
 
وی گفت: متقاضیان در خواست خود را به شماره همراه ۰۹۱۳۲۵۷۳۱۹۸ ارسال کنند یا با شماره ثابت ۳۷۳۳۰۲۱۰۰ تماس بگیرند. دبیر هیات کاراته استان یزد تعداد مربیان فعال در رشته کاراته در سطح استان را ۳۲۱ نفر در بخش آقایان و ۲۱۶ نفر در بخش بانوان ذکر کرد.
   1399/9/1 15:55

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار