دختران کاتاکار آذربایجان‌غربی ۳ عنوان برتر لیگ مجازی را کسب کردند

دختران کاتاکار آذربایجان‌غربی ۳ عنوان برتر لیگ مجازی را کسب کردند
دبیر هیات کاراته آذربایجان‌غربی گفت: نمایندگان استان در هفته دوم لیگ مجازی کاتای کشور، در بخش دختران به ۲ مقام دومی و یک مقام سومی دست یافتند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" اسفندیار محمودی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در هفته دوم اولین دوره لیگ مجازی کاتای کشور، ۲ تیم از میاندوآب به‌عنوان نمایندگان استان در این رقابت‌ها حضور داشتند که در پایان رقابت‌های انفرادی رده سنی نوجوانان، اسرا رحمانی با امتیاز ۲۳.۲۶ رتبه دوم بخش انفرادی اول، زهرا ملک‌زاده با امتیاز ۲۳.۲ رتبه سوم  بخش انفرادی دوم و آیلین بهاری با امتیاز ۲۳.۶ رتبه دوم بخش انفرادی سوم را از آن خود کردند.
 
وی اضافه کرد: در این رده سنی و در کمربندهای قهوه‌ای و مشکی، تیم حق نظری با ۶ امتیاز تیمی و ۷۰.۰۶ امتیاز انفرادی رتبه چهارم را کسب کرد که نسبت به هفته اول یک پله صعود داشت.
 
دبیر هیات کاراته آذربایجان‌غربی ادامه داد: تیم باشگاه حق نظری همچنین در رده سنی جوانان کمربندهای قهوه ای و مشکی با کسب ۱۰ امتیاز تیمی و ۱۳۱.۴۸ امتیاز انفرادی رتبه هفتم را کسب کرد.
 
محمودی اظهار کرد: در رقابت‌های انفرادی این رده سنی نیز نارین حسن‌زاده در انفرادی اول با امتیاز ۲۱.۴۸ در رده دهم، طلا معروفی در انفرادی دوم با امتیاز ۲۲.۰۲ رتبه ششم و عذرا علیزاده در انفرادی سوم با امتیاز ۲۲.۴ رتبه چهارم را کسب کردند.
 
هفته دوم مسابقات لیگ مجازی بانوان با رقابت ۱۲۰ تیم شامل ۴۴۴ ورزشکار به صورت مجازی برگزار شد.
   1399/9/3 11:52

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار