تیم یونیک زنجان در مسابقات لیگ کاراته فضای مجازی شرکت دارد

تیم یونیک زنجان در مسابقات لیگ کاراته فضای مجازی شرکت دارد
دبیر هیات کاراته استان زنجان، گفت: تیم باشگاه یونیک زنجان در نخستین دوره از رقابت‌های لیگ کاراته "کاتا" مجازی قهرمانی بانوان ایران، شرکت دارد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" اکبر نوروزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این مسابقات با توجه به روند صعودی شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری از ابتلا ورزشکاران به این بیماری منحوس بنا به تصمیم فدراسیون لیگ کاراته ایران به صورت مجازی و در ۲ بخش مردان و زنان برگزار می شود.  
 
وی با بیان اینکه این مسابقات در چهار رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان و به صورت ارسال فیلم برگزار می شود، اظهار داشت: در مرحله نخست این رقابت ها زنجان در رده سنی خردسالان در بین ۱۳ تیم در جایگاه پنجم، در رده نونهالان در بین ۱۶ تیم و  رده نوجوانان نیز در بین ۱۲ تیم شرکت کننده نیز به ترتیب عناوین چهارم و پنجم را کسب کرد.
 
نوروزی با بیان ایینکه این پیکارها طی ۵ مرحله انجام می شود، افزود: مرحله دوم این رقابت ها نیز در مراحل پایانی بوده که نتایج آن از سوی سازمان لیک کاراته کشور اعلام خواهد شد، افزود: تیم کاراته یونیک بانوان زنجان با مربیگری نگین مهدیون در این پیکارها شرکت کرده است.
 
دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: با توجه به منتفی شدن مسابقات ورزشی به خاطر پیشگیری از ویروس کرونا، برخی رقابت‌ها که امکان برگزاری آن به صورت مجازی میسر است در این فضا انجام می شود و ورزشکاران نیز از آن استقبال می‌کنند.
 
نوروزی افزود: پارسال قریب سه هزار ورزشکار در ورزش کاراته این استان فعال بودند و این هیات نیز در طی سال های اخیر به بخش بانوان توجه جدی و ویژه ای دارد.
   1399/9/3 14:39

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار