برگزاری سی و پنجمین سالگرد درگذشت بنیانگذار کاراته کرمان

برگزاری سی و پنجمین سالگرد درگذشت بنیانگذار کاراته کرمان
مراسم سى و پنجمین سالگرد درگذشت استاد فقید مرحوم هاشم وزیرى بنیانگذار کاراته کرمان با حضور شاگردان وی و مسئولین هیئت کاراته استان و شهرستان کرمان برگزار شد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مراسم سى و پنجمین سالگرد درگذشت استاد فقید مرحوم هاشم وزیرى بنیانگذار کاراته استان کرمان امسال به دلیل جلوگیرى از انتشار بیمارى کرونا به صورت محدود با حضور فرزند و شاگردان وی و مسئولان هیئت کاراته استان و شهرستان کرمان برگزار شد.
 
در این مراسم که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محل آرامگاه ابدیش برگزار شد، یاد و خاطره آن استاد فقید گرامى داشته شد.
 
در پایان این آیین، حاضرین بر مزار «سردار شهید حاج قاسم سلیمانى» حاضر و به مقام شامخ این فرمانده سپاه اسلام که در دوره اى از هنرجویان کاراته مرحوم استاد وزیرى نیز بود، اداى احترام کردند.
 
استاد فقید مرحوم هاشم وزیرى، با نگاهى بلند و دوراندیش، یادگارى بزرگ براى مردم کرمان و نقاط دیگر بجاى گذارد که ثمراتش هر روز پررنگ‌تر و درخشان‌تر می‌شود و هزاران نفر از ماحصل زحماتش منتفع می‌شوند.
 
قهرمانی هاى امروز کاراته استان کرمان، حضور مربیان و داوران پرافتخار کرمانى در عرصه هاى ملى و بین المللى، افتخارات روزافزون و جذابتی که در هر دوره برای نسل جوان ایجاد می‌کند، تنها گوشه اى از نتایج تلاش هاى این استاد بزرگ است و مهتر اینکه پرچم این حماسه سازی‌ها پس از درگذشت وی در دستان شاگردان خلفش قرار گرفته و با تأسى به اهداف استاد وزیرى، این یادگار ارزشمند را همچنان در مسیر افتخار و اقتدار قرار داده اند.
   1399/9/12 18:35

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار