تیم کاراته جوانان هیات گیلان در رتبه چهارم لیگ برتر کاتا قرار گرفت

تیم کاراته جوانان هیات گیلان در رتبه چهارم لیگ برتر کاتا قرار گرفت
تیم کاراته هیات استان گیلان در رتبه چهارم مسابقات مجازی کاتای قهرمانی کشور در رده سنی جوانان قرار گرفت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان گیلان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته دوم از دور برگشت رقابت های کاتا( اجرای فرم) لیگ مجازی کاراته قهرمانی کشور جام مدافعان سلامت در رده های سنی خردسالان ، نونهالان و جوانان در بخش آقایان برگزار و نتایج آن از سوی فدراسیون اعلام شد.
 
طاهره ریحانی افزود: در پایان این مسابقات و در رده سنی جوانان در بخش کمربندهای قهوه ای و مشکی، تیم هیات کاراته گیلان پس از تیم های شیتوریو شیتوکای بوشهر، صنعت مس کرمان (الف ) و (ب) با کسب  با ۲۶  امتیاز تیمی و   ۲۸۱.۸  امتیاز انفرادی در رتبه چهارم جدول رده بندی قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: همچنین در رقابت های کاتای مجازی لیگ کشور در رده سنی خردسالان و در بخش کمربندهای قهوه ای و مشکی تیم های آکادمی معین آستانه اشرفیه و باشگاه قاسمی آستانه اشرفیه دو نماینده استان گیلان در پایان هفته دوم از دور برگشت این مسابقات به ترتیب در رتبه های پنجم و ششم جدول قرار گرفتند.
 
ریحانی بیان کرد: در هفته دوم این لیگ، کاراته کاران شرکت کننده در رده های سنی مختلف در بخش پسران، فیلم اجراهای فرم های خود را  به فدراسیون کاراته ارسال کردند که در نهایت نتایج هفته دوم پس از ارزیابی این فیلمها توسط زبده ترین داوران دارای درجه آسیایی و جهانی فدراسیون اعلام شد.
 
مسئول روابط عمومی هیات کاراته گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد ، تیم های گیلانی حاضر در این مسابقات در هفته سوم و پایانی دور برگشت نیز نتایج بهتری را کسب و سرانجام رتبه مناسبی را در جدول رده بندی کسب کنند.
   1399/10/6 11:58

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار