نوروزی: زنجان برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر کاراته آماده است

نوروزی: زنجان برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر کاراته آماده است
دبیر هیات کاراته استان زنجان، گفت: تیم منتخب زنجان برای شرکت در مسابقات لیگ برتر کاراته مردان بزرگسال ایران از آمادگی لازم برخوردار است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" اکبر نوروزی، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بر اساس برنامه و زمانبندی صورت گرفته قرار است این پیکارها از نیمه دوم بهمن ماه امسال به صورت متمرکز و با رعایت پروتکل های بهداشتی در تهران برگزار شود.
 
وی با بیان اینکه تیم زنجان با یک سرمربی، یک مربی و یک سرپرست عازم این پیکارها خواهد شد، اظهار داشت: زنجان در بخش کاتا با سه ورزشکار و در بخش کومیته نیز با ۱۱ کاراته کار در این رقابت ها به مصاف حریفان خواهد رفت.
 
نوروزی با بیان اینکه تمام هزینه های تیم اعزامی برای شرکت در این مسابقات از سوی هیات پرداخت می شود، افزود: با توجه به نبود حامی مالی و کمبود بودجه و درآمد، کاراته زنجان فقط در بخش مردان در رقابت های لیگ برتر شرکت کرد چراکه هزینه حضور در لیگ بسیار بالا است.    
 
وی با اشاره به اینکه کاراته کاران اعزامی به این مسابقات از لحاظ سطح آمادگی خوب هستند، یادآور شد: در مسابقات لیگ کاراته وان که پارسال برگزار شد تیم زنجان به سه نشان نقره و ۲ برنز دست یافت و "محمد سعیدی آزاد، آرتین رجبی و محمد محمدلو" سه ورزشکار شایسته زنجان از سوی فدراسیون به اردوی تیم ملی دعوت شدند که در حال حاضر این اردو به خاطر شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا برگزار نمی شود.  
   1399/10/12 10:41

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار