داوری: کاراته کاهای قزوینی به چهارمین مرحله اردوی تیم ملی فراخوانده شدند

داوری: کاراته کاهای قزوینی به چهارمین مرحله اردوی تیم ملی فراخوانده شدند
دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت: بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری کاراته‌کاهای برتر استان به مرحله چهارم اردوی تیم ملی بزرگسالان در مجموعه ورزشی تهران فراخوانده شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حمیدرضا داوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین مرحله اردوی تیم ملی کاراته کشورمان از ۲۲ تا ۲۸ آبان ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران، مرحله دوم آن به میزبانی مجموعه ورزشی المپیک در جزیره کیش از ۱۵ تا ۲۷ آذرماه و مرحله سوم از سه تا ۱۲ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
 
وی گفت: کاراته کاهای قزوینی در کنار ذبیح الله پورشیب، سجاد گنج زاده، امیر مهدی زاده، صالح اباذری، مهدی عاشوری و اردلان گیلان پور در مرحله سوم اردوی تیم ملی تمرینات خود را زیر نظر سید شهرام هروی سرمربی، حسن روحانی، سعید حسنی پور مربی و نعیما خواجوی مربی بدنساز تیم ملی کاراته، پشت سر گذاشتند.
 
داوری افزود: ملی پوشان کاراته ایران عصر دیروز وارد مجموعه ورزشی انقلاب شدند تا آزمایش کرونا از تمام نفرات حاضر در اردو به عمل آید و پس از اعلام نتایج، تمرینات تیم ملی کاراته از امروز آغاز شود و تا ۲۷ دی ماه ادامه یابد.
 
این مسوول گفت: ملی پوشان کاراته ایران خود را برای حضور در رقابت‌های کاراته وان مراکش که یکی از رقابت‌های گزینشی برای المپیک توکیو است، آماده می‌کنند.
 
استان قزوین سه هزار کاراته کای بیمه شده دارد.
   1399/10/21 12:21

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار