چراغی: کاراته کاهای کردستانی عنوان سومی سوپر لیگ کشور را کسب کردند

چراغی: کاراته کاهای کردستانی عنوان سومی سوپر لیگ کشور را کسب کردند
رئیس هیأت کاراته کردستان گفت: بانوان کاراته کا کردستان با کسب ۷۳ امتیاز عنوان سومی سوپرلیگ کشور را از آن خود کردند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سهیلا چراغی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: آئین اختتامیه رقابت‌های سوپر لیگ سبک‌های آزاد و کنترلی و لیگ برتر کاراته بانوان کشور در سال ۹۸ که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، در تهران برگزار و کاپ تیم‌های برتر به آنها اهدا شد.
 
وی افزود: تیم کاراته بانوان استان کردستان با ترکیب ۱۸ کاراته کا در این رقابت‌ها حضور پیدا کرد و با اعلام نتایج این مسابقات از سوی فدراسیون همراه با نماینده استان فارس جایگاه سوم مشترک را کسب کرد.
 
وی اظهار داشت: بانوان کاراته کا کردستان با کسب ۱۵ امتیاز تیمی ،۵۷ امتیاز کومیته، ۱۶ امتیاز کاتا و مجموع ۷۳ امتیاز انفرادی جایگاه سوم را از آن خود کرد.
 
رئیس هیأت کاراته کردستان اعلام کرد: شینا جوی، آرینا ایرجی، تارا محمدی، فاطمه ساعدی، ژینا امیری، نگین نبات پور، شیما صیدی، گل افروز قهرمانی، تینا چیلکه، صبا حسینی، فاطمه قاسمی پور، روژان حیدریان، تسکین امینی، بهار حسینی، بهنوش قاسمی، هنگامه بی غم، غزل قائم پرست و آیدا ناصری در ترکیب تیم کاراته بانوان کردستان در این دوره از مسابقات به میدان رفتند.
 
وی افزود: نگار حسینی به عنوان سرمربی، سمیه معزی، الناز رحیمی و رؤیا زندی در کسوت مربی و سعدیه پرکالیان و پروین ساعدی نیز به عنوان سرپرست تیم کردستان را همراهی کردند.
   1399/11/11 10:50

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار