بردیده: صعود پاس ناجا از مرحله گروهی کار دشواری نیست/ از لحاظ شرایط مالی با سایر تیم‌ها قابل مقایسه نیستیم

بردیده: صعود پاس ناجا از مرحله گروهی کار دشواری نیست/ از لحاظ شرایط مالی با سایر تیم‌ها قابل مقایسه نیستیم
سرپرست تیم کاراته پاس ناجا گفت: صعود از گروهی که تیم‌های مدعی زیادی همچون آوای رز و گوجوریوسی واکای حضور داشتند و از مدیریت،کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌بردند، اصلا کار دشواری نیست.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" عقیل بردیده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عملکرد پاس ناجا در سوپر لیگ کاراته اظهار داشت: صعود از گروهی که تیم‌های مدعی زیادی همچون آوای رز و گوجوریوسی واکای حضور داشتند و از مدیریت،کادر فنی و بازیکنان خوبی بهره می‌بردند، اصلا کار دشواری نیست. پیش‌تر هم گفته بودم تیم پاس آماده طوفان است و در حال حاضر نیز در پایان مسابقات هفته اول با تلاش کادر فنی، بازیکنان و لطف خداوند صدرنشین گروه خود هستیم.
 
وی افزود : این در حالی است که ما برای حضور در مسابقات اردوی تمرینی نداشته و با توجه به اعتماد به جوانان  وارد سوپر لیگ کاراته شدیم. شرایط مالی و هزینه‌های پاس با سایر تیم‌ها قابل مقایسه نیست، اما با این تفاسیر صدرنشینی در هفته اول مسابقات کار شروع خوبی برای ما بود.
 
سرپرست تیم پاس ناجا  در خصوص نقاط قوت و ضعف لیگ گفت: سوپر لیگ امسال جذاب‌تر و کیفی‌تر از سال‌های قبل بود و با توجه به دوری یکساله کاراته‌کا‌ها از مسابقات شاهد لیگی پر شور و هیجان بودیم. از جمله کارهای زیبایی که برای اولین بار در کاراته کشور در سالن افراسیابی اتفاق افتاده بود، نور پردازی، صوت و انضباط اجرایی در سالن برگزاری مسابقات بود. از ریاست محترم فدراسیون کاراته ، دبیر پر تلاش و ریاست محترم سازمان لیگ که بی شائبه برای برگزاری این لیگ پرشور زحمت کشیده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.
 
بردیده در خصوص تعویق رقابت‌های لیگ برتر کاراته گفت: باید بگویم من و تیم پاس یکی از موافقین تعویق مسابقات لیگ برتر کاراته بودیم، چرا که سلامتی ورزشکاران اولویت ماست. با تعداد بالای تیم های حاضر در لیگ برتر و شرایط نامساعد کشور ممکن بود اتفاقات ناگواری برای ورزشکاران بیفتد، اما با استاندارهایی که سازمان لیگ در برگزاری مسابقات سوپرلیگ در رعایت پروتکل‌ها نشان داد ما را مصمم به درخواست از فدراسیون در برگزاری مسابقات قبل از عید وادار ساخت. این حق جوانان کاراته است که مانند سوپرلیگ مسابقاتشان با برنامه ریزی و شایستگی برگزار شود.
   1399/12/2 10:55

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار