عسگری: کاراته ایران شماره یک دنیا است و باید مسابقاتش در بالاترین سطح برگزار شود

عسگری: کاراته ایران شماره یک دنیا است و باید مسابقاتش در بالاترین سطح برگزار شود
ملی‌پوش المپیکی دانشگاه آزاد گفت: وقتی کاراته ایران در سطح دنیا شماره یک است، باید مسابقاتش نیز در بالاترین سطح برگزار شود که هفته اول اینگونه بود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" بهمن عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری رقابت‌های سوپر لیگ کاراته اظهار داشت: ابتدا باید از فدراسیون کاراته و همه دست‌اندرکاران که کمک کردند تا سوپر لیگ برگزار شود، تشکر کنم. خدا را شکر قبل از مسابقات تست کرونا ورزشکاران و عوامل تیم‌ها نیز منفی بود و مسابقات نیز خیلی خوب برگزار شد. از لحاظ نحوه برگزاری شرایط نسبت به گذشته تغیر کرده بود که باید از فدراسیون و سازمان لیگ تشکر کنیم. وقتی کاراته ایران در سطح دنیا شماره یک است، باید مسابقاتش نیز در بالاترین سطح برگزار شود.
 
وی تصریح کرد: ما بازیکنان تلاش می‌کنیم به نحو احسن آن چیزی که شایسته کاراته ایران است را در مسابقات داخلی و بین‌المللی به نمایش بگذاریم و فدراسیون کاراته نیز تلاش می‌کند از لحاظ امکانات و شرایط برگزاری هر آن چیزی که در توان خود است را ارائه دهد. متاسفانه لیگ‌های کاراته در سالیان گذشته از لحاظ برگزاری خوب نبود، اما در هفته اول برگزاری مسابقات امسال شرایط بهتر شده بود و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
 
ملی‌پوش المپیکی کاراته ایران در خصوص شرایط بازیکنان ملی‌پوش در رقابت‌های سوپر لیگ گفت: مطمئنا بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف اردوی تیم ملی، شرایط بازیکنان ملی بهتر و بهتر شده و بازیکنان جوان نیز که در اردو با بازیکنان باتجربه‌تر تمرین می‌کنند از لحاظ سطح فنی و آمادگی بهتر می‌شوند. قطعاً با برنامه‌های کادرفنی تیم ملی کاراته شرایط  روز به روز بهتر هم خواهیم شد. اولین رویداد ما کاراته وان ترکیه در اسفندماه است و امیدوارم مسابقات برگزار شود تا روند رو به رشد ما ادامه داشته باشد.
 
عسگری در خصوص تاثیر برگزاری رقابت‌های کاراته وان ترکیه گفت: دل همه برای حضور در مسابقات تنگ شده و در روز برگزاری لیگ به سجاد گنج‌زاده گفتم که دلم برای پوشیدن لباس کاراته خیلی تنگ شده بود و خدا را شکر این امر محقق شد. امیدوارم مسابقات برون مرزی برگزار شود تا مجدداً در شرایط مسابقه قرار بگیریم  و از لحاظ تمرکز نیز رفته رفته خود را آماده حضور در المپیک کنیم.
   1399/12/4 10:00

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار