نصیری: تیم کاراته کیوکاشین آستارا نائب قهرمان مسابقات سراسری شد

نصیری: تیم کاراته کیوکاشین آستارا نائب قهرمان مسابقات سراسری شد
رئیس هیات کاراته آستارا از نائب قهرمانی تیم کاراته سبک کیوکاشین این شهرستان در مسابقات مجازی و سراسری کاتا خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" غفور نصیری شامگاه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت به میزبانی کرمان برگزار شد و ورزشکاران، فیلم های حرکات کاتای خود را به هیات داوران مسابقات در کرمان ارسال کرده بودند.
 
وی افزود: این مسابقات در بخش مردان و زنان در تمام رده های سنی برگزار شد و پس از داوری فیلم ها، تیم های امام حسین (ع) کشکوئیه، آستارا و کرمان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
 
وی در خصوص مقام های برتر ورزشکاران آستارا بیان کرد: در این رقابت ها غفور نصیری، رامتین زحمت دوست، کیان رحیمی، امیرعلی والائی، نگین نصیری، سارینا سرافراز و ثنا فضل الهی مقام اول، نیما خصم افکن و مینو بامداد مقام دوم و باتیس شیروان، اورهان فکرت، دینا خالصی، النا آسوده مقدم، آیلا مردی و سارینا سرافراز مقام سوم را کسب کردند.
 
وی ادامه داد: تیم آستارا در این مسابقات هفت مدال طلا، ۲ نقره و ۶ برنز کسب کرد و مدال و حکم های قهرمانی برای ورزشکاران ارسال خواهد شد.
 
نصیری افزود: آستارا در سال های ۹۱ ، ۹۳ و ۹۶ میزبان مسابقات کاراته کیوکاشین غرب آسیا بود و از بستر خوبی برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی برخوردار است.
 
بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب گیلان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.
   1400/2/19 10:33

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار