اولین مبارزه نوید عبدالملکی در مسابقات "ام ام ای" بلاروس

اولین مبارزه نوید عبدالملکی در مسابقات "ام ام ای" بلاروس
کاراته کار البرزی با گذر از تمرینات سخت وطاقت فرسا خود را برای اولین مسابقه در رقابت های هنرهای رزمی ترکیبی ام ام ای در بلاروس آماده می کند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری برنا استان البرز، حضور چهره های شاخص ورزشی ایران در مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی ویا به شکل مصطلح تر مبارزه در قفس  چند سالی است رونق گرفته و جذابیت و منافع مالی بالای آن زمینه حضور برخی از ورزشکاران شاخص را در آن فراهم کرده است.
 
از جمله این ورزشکاران نوید عبدالملکی است که با گذر از سال های موفق حضور در کاراته و کسب مدال های مختلف ملی وبین المللی چند ماهی است به سختی تمرین کرده و قرار است از پنج شنبه ظهر به وقت ایران(فردا)به مصاف حریف پرقدرت بلاروسی خود در شهر مینسک برود.
 
وی در یک ماه اخیر در کشور بلاروس و در یک کمپ تمرینی حضور داشته و تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشته و امید دارد تا در اولین بازی خود در این مسابقات پیروز از میدان خارج شود.
 
مسابقات MMA در بلاروس یکی از معتبر ترین مسابقات در این سطح است و ورزشکاران قدرتمندی در آن حضور دارند.
 
بنا براعلام این ورزشکار 4 مسابقه برای وی در فواصل زمانی مختلف برنامه ریزی شده است که اولین آن فردا برگزار خواهد شد.
 
این عنوان دار رشته کاراته تمرینات بخش کشتی و جوجیتسو خود را زیر نظر سهیل اکبرپور گذرانده و هدایت فنی ومدیریت برنامه های  وی نیز برعهده استاد آرزم هنرجو است .
   1400/5/6 13:42

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار