کاراته خوزستان صاحب سالن اختصاصی شد

کاراته خوزستان صاحب سالن اختصاصی شد
رییس هیات کاراته خوزستان از اختصاص یک سالن اختصاصی به این هیات از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان استان خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" فرهاد میناپور در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: باتوجه به درخشش و افتخارآفرینی‌های کاراته خوزستان در دو سال اخیر در رقابت‌ها کشوری و آسیایی و با پیگیری‌های هیات استان و با نظر مساعد مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، یک سالن به هیات کاراته اختصاص داده شد.
 
وی بیان کرد: قرار بود که این تغییر و تحولات طی روزهای گذشته انجام شود که با توجه به حضور خود من در رقابت‌های کشوری در گندکاووس و نیز فرار رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، مقرر شد که با هماهنگی اداره‌کل ورزش خوزستان و طی کردن فرایند قانونی نقل و انتقالات و تحویل سالن، هیات کاراته خوزستان طی روزهای جاری صاحب مرکزیت و محوریت خوبی شود.
 
رییس هیات کاراته خوزستان گفت: به احتمال زیاد نیز دفتر هیات کاراته خوزستان به محل سالن اختصاص یافته، منتقل خواهد شد تا ورزشکاران‌مان از امکانات تعبیه شده بهتر استفاده کنند.
 
وی با قدردانی از بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، عنوان کرد: با ورود او ورزش خوزستان جانی دوباره گرفته و همیشه یار و یاور ورزش استان به ویژه کاراته استان بوده است. او همواره با روی باز از ما استقبال داشته است که از او تشکر می‌کنم.
   1401/5/18 19:24

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار