قهرمان بهارستانی بازی های آسیایی چگونگی کسب مدال طلا را تشریح کرد


قهرمان بهارستانی بازی های آسیایی چگونگی کسب مدال طلا را تشریح کرد

«مجید ممی نژاد» قهرمان کاراته‌کای بهارستانی که در یازدهمین دوره مسابقات آسیایی مدال طلا مسابقات آسیایی را از آن خود کرد، از چگونگی کسب مدال طلا می گوید.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، در یازدهمین دوره مسابقات آسیایی که روز دوشنبه برگزار شد و در این بخش «مجید ممی نژاد» کاراته کای ایرانی مدال طلایی را به خود اختصاص داد.

ممی نژاد با حضور در یازدهمین دوره مسابقات آسیایی که در کشور سریلانکا با حضور ۱۸ تیم از ۱۵ کشور توانست این مدال خوش رنگ را به دست بیاورد.

وی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این مسابقات ۳ تیم از سریلانکا، ۲ تیم از ایران، ۳ تیم از اندونزی، ۴ تیم از تایلند، ۵ تیم از بنگلادش، ۶ تیم از کره، ۷ تیم از هندوستان، ۸تیم از مالزی، ۹ تیم از سنگاپور، ۱۰ تیم از مالدیو، ۱۱تیم از تایلند، ۱۲ تیم از نپال، ۱۳ تیم از فلیپین، ۱۴ تیم از تایوان و ۱۵ تیم از پاکستان حضورداشتند.

این قهرمان بهارستانی گفت: ایران توانست در وزن منفی ۶۰ کیلو گرم بعد از پشت سر گذاشتن حریف مالزی با نتیجه ۵ بر ۲ و شکست ۷ بر صفر حریف تایلندی و رسیدن به مرحله یک چهارم به این مدال دست پیدا کند.

ممی نژاد گفت: توانستم در این مرحله حریف فلیپینی خود را۳ بر صفر پشت سر بگذارم و راهی فینال مسابقات با کشور کره بشوم و برای بالا بردن پرچم مقدس و سه رنگ کشورمان ایران و سر فرازی تمامی مردم شریف شهرستان بهارستان علی الخصوص شهر گلستان کشور کره را هم با نتیجه ۷ بر ۳ شکست دادم.


 
   1397/5/30 23:27

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار