تیم کاراته دختران یزد قهرمان المپیاد ورزشی این استان شد


 تیم کاراته دختران یزد قهرمان المپیاد ورزشی این استان شد

چهارمین دوره مسابقات کاراته المپیاد ورزشی استان یزد در بخش دختران شامگاه پنجشنبه با قهرمانی تیم یزد در سالن 9 دی این شهر پایان یافت و تیم های اردکان و مهریز به ترتیب دوم و سوم شدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری ایرنا، این مسابقات در رده سنی نوجوانان و با حضور 60 ورزشکار از شهرستان های یزد، اشکذر، بافق، اردکان و مهریز در 2 بخش کاتای انفرادی، تیمی و کومیته برگزار شد.

در پایان و در مجموع امتیازات، تیم کاراته شهرستان یزد با کسب چهار مدال طلا، سه مدال نقره و 2 مدال برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد.

همچنین تیم اردکان با کسب 2 مدال طلا، 2 مدال نقره و 2 مدال برنز نایب قهرمان شد و کاراته کاهای مهریز هم با کسب یک مدال نقره و 2 مدال برنز در مکان سوم قرار گرفتند.

در کاتای انفرادی به ترتیب، آسیه زارع از یزد، زهرا دبیری از اردکان و فاطمه زارع از مهریز اول تا سوم شدند و در کاتای تیمی، زهرا دبیری، فاطمه حبیبی و زهرا پورعباس از اردکان اول شدند ، آسیه زارع ، مبینا باقری و مبینا زنگنه ازیزد دوم شدند و زهرا زارع بیدکی، سید انسیه سید رضایی و زهرا نصیری از مهریز سوم شدند.

همچنین در کومیته انفرادی، وزن 42 - کیلوگرم، مبینا شیخ راستی و مبینا باقری از یزد اول و دوم شدند و سعیده برزگر از اردکان در جایگاه سوم قرار گرفت.

در وزن 47 - کیلوگرم، انسیه خیراندیش و نگین زارعین از یزد اول و دوم شدند و سارالسادات میرزاده از اردکان سوم شد.

در وزن 54 - کیلوگرم ، محدثه مورکیان از یزد اول شد، فاطمه زارع از مهریز در مکان دوم قرار گرفت و فاطمه زارع بیدکی از یزد سوم شد.

در وزن 54 + کیلوگرم، زهرا پورعباسی و فاطمه پورمحمدیان از اردکان اول و دوم شدند و مقام سوم به زهره پناهی از یزد رسید.

المپیاد ورزشی استان یزد به مدت 2 ماه با هدف رقابت سالم ، انگیزه و شکوفایی استعداد ورزشکاران در عرصه ورزش در 2 بخش آقایان و بانوان با حضور 15 هزار ورزشکار پیگیری می شود.

استان یزد یا یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت، 47 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار بیمه شده دارد.

 
   1397/6/2 09:07

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار