برای اعزام ملی‌پوشان به رقابتهای کاراته‌وان آلمان پول نداریم/ برای اعزام دادگر چطور؟!


برای اعزام ملی‌پوشان به رقابتهای کاراته‌وان آلمان پول نداریم/ برای اعزام دادگر چطور؟!

قهرمانان پرافتخار کاراته‌ی کشورمان به دلیلِ آنچه مشکلاتِ مالی فدراسیون عنوان شد، حضور در پیکارهای لیگ جهانی آلمان را از دست دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ در شرایطی که گفته میشود اعزامِ ملی‌پوشانِ سرافرازِ کاراته‌ی کشورمان به رقابتهای کاراته‌وان آلمان، به خاطر مشکلات مالی فدراسیون کاراته، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، نامِ انوشیروان دادگر مدیر روابط عمومیِ این فدراسیون به طرزِ شگفت‌انگیزی، به عنوان یکی از مربیانِ اعزامی به این پیکارها در سایتِ مسابقات ثبت شده است! جالب است بدانید انوشیروان دادگر، هیچگاه کاراته‌کا نبوده است!


این پرسشِ منطقی را چه کسی پاسخ خواهد گفت؟
چرا وقتی برای اعزامِ قهرمانان و مربیان به رقابتهای بین‌المللی، به اندازه‌ی کافی پول نداریم، افرادِ متفرقه و غیرِ ضروری را روانه‌ی این پیکارها  می‌سازیم و یا دستِ‌کم، نامِ آنها را در سایتِ مسابقات به ثبت می‌رسانیم تا در صورتِ اعزامِ کاراته‌کاها، آنها هم راهیِ سفر شوند؟ فدراسیونی که به خاطرِ ناتوانیِ مالی، حتی نمی‌تواند برترین‌های هر وزن را رهسپارِ مسابقات کاراته‌وان سازد، چرا نامِ انوشیروان دادگر را در لیستِ نفرات اعزامی قرار می‌دهد؟! آیا اعزامِ دادگر به پیکارهای بین‌المللی، به اندازه‌ی اعزامِ قهرمانان و مربیانِ برجسته‌ی کاراته‌ی کشور، مهم و حیاتی است؟! آیا دستورِ وزارت ورزش را مبنی بر صرفه‌جویی و پرهیز از اعزامهای غیرضروری از یاد برده‌ایم؟

نویسنده: محمد قدیمی
مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته 
   1397/6/12 00:08

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار