کرمان و تهران قهرمان مشترک مسابقات کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد کشور شدند

 
کرمان و تهران قهرمان مشترک مسابقات کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد کشور شدند


تیم‌های کاراته دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های تهران و کرمان به مقام نخست مشترک کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد کشور در بخش مردان دست یافتند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، مسابقات کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور در بخش مردان ساعتی پیش در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به پایان رسید و در مجموع تیم‌های کرمان و تهران با کسب بیشترین مدال طلا و نقره به مقام نخست دست یافتند.

در این مسابقات تیم‌های قهرمان هرکدام توانستند 2 گردن‌آویز طلا و یک مدال نقره را از آن خود کنند تا مقام نخست این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهند.

تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز توانست به مقام سوم مسابقات کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور برسد.

با اعلام کمیته اجرایی مسابقات کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور، تیم کاراته استان سمنان به عنوان تیم اخلاق این دوره از رقابت‌ها انتخاب شده و برنده کاپ اخلاق شد.

عنوان فنی‌ترین بازیکن این مسابقات نیز به محمد طاهر عبداللهی، کاراته‌کار تیم دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مازندران تعلق گرفت.

در مسابقات کاراته دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور که در سمنان برگزار شد؛ 100 کاراته‌کار در قالب 14 تیم کاراته باهم رقابت کردند.


 
   1397/6/14 11:59

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار