کاروان کرمانشاه در رقابت‌های آسیایی جاکاراتا تجلیل شدند


کاروان کرمانشاه در رقابت‌های آسیایی جاکاراتا تجلیل شدند

ورزشکاران و مدال‌آوران کرمانشاهی‌ حاضر در رقابت‌های آسیایی جاکارتا تجلیل شدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار مهر، مراسم تجلیل از ورزشکاران و مدال‌آوران حاضر در رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا امروز یکشنبه در استانداری کرمانشاه برگزار شد.

صابر رحیمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این جلسه ضمن تقدیر از استاندار کرمانشاه برای حمایت از ورزشکاران اظهار داشت: پنج طلا ۲ نقره و سه برنز و در مجموع ۱۰ مدال حاصل کاروان کرمانشاه در رقابت‌های آسیایی جاکارتا بود.

وی با بیان اینکه با اشاره به رشد کسب مدال‌ها در این دوره گفت: ۱۱ درصد از ۶۲ مدال کاروان ایران سهم ورزشکاران کرمانشاهی بود.

پگاه زنگنه ملی‌پوش کاراته کرمانشاهی نیز اظهار داشت: هر موفقیتی که کسب می‌شود باعث خوشحالی مردم خواهد شد.

وی گفت: ورزش مهم و ارتقای سطح ورزشی واجب است که باید با جذب اسپانسر باعث جلوگیری از خروج ورزشکاران شویم.

این ملی‌پوش کاراته بیان داشت: در ورزش کارته برای رسیدن به المپیک ۹ رقابت باید انجام شود و این امر هزینه زیادی دارد و جذب اسپانسر ضرورت دارد.

حسین کیهانی دونده طلایی کرمانشاه در رقابت‌های جاکارتا نیز با خواندن چند بیت در وصف مادران از زحمات آنان در جهت رشد ورزشکاران تشکر کرد و گفت: تا جوان هستیم ما را دریابید.

همچنین لوح با تصویر استاندار کرمانشاه و با امضای ورزشکاران تیم ملی به هوشنگ بازوند در جهت تجلیل از حمایت او از ورزشکاران اهدا شد.

سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم گفت: تشکر می کنم از ورزشکاران و مربیان در ۴۹ هیئت ورزشی و با افتخار دست یکایک شما را می‌بوسم.

وی به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران کار بزرگی دانست و گفت: از استاندار تقاضا دارم شرایطی را فراهم کنند که ورزشکاران ما وضعیت بهتری داشته باشند، حداقل امکانات به ورزشکاران ارائه می‌شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بخش بانوان هم باید فرهنگ سازی کرد؛ اگر بخواهیم روحیه نشاط در استان حاکم شود نیاز به حمایت مسئولین است.

جاسمی تصریح کرد: برای رفع مشکل اشتغال این ۲۰ ورزشکاری که از جاکارتا برگشتند حتی کسانی که مدال نگرفتند باید اهتمام جدی صورت گیرد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز در پایان از جوانان ورزشکار استان که باعث افتخارآفرینی شدند و از لوحی که به وی اهدا شد نیز تشکر کرد و گفت: بنده وظیفه داشتم از شما تحلیل کنم و پیگیر مشکلات شما خواهم بود.


 
   1397/6/20 12:52

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار