حیدری: سه کرمانشاهی نفرات برتر سوپرلیگ کاراته شدند

حیدری: سه کرمانشاهی نفرات برتر سوپرلیگ کاراته شدند
مربی تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: در مسابقه سوپر لیگ کاراته بزرگسالان، سه کرمانشاهی توانستند به عنوان بازیکن و مربیان برتر شناخته شوند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" احسان حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: هفته اول مسابقه سوپر لیگ کاراته بزرگسالان در بخش آقایان در ورزشگاه شیرودی استان تهران برگزار شد که در بخش کومیته از چهار ورزشکار سه تن از استان کرمانشاه توانستند به عنوان بازیکن و مربیان برتر شناخته شوند.
 
وی افزود: در این رقابت‌ها سامان حیدری به عنوان بهترین بازیکن کومیته گروه اول و احسان حیدری بعنوان مربی گروه اول و همچنین حمیدرضا فرهادی در جایگاه بهترین مربی گروه ۲ از تیم آوای رزم به عنوان نفرات برگزیده، معرفی شدند.
 
مربی تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: رقابت‌ها شامل هشت تیم به‌صورت چهار گروه برگزار شد که بازیکنان با کسب عناوین توانستند برای استان کرمانشاه افتخارآفرین شوند.
 
وی در خصوص مسابقات آینده، گفت: رقابت‌های سوپرلیگ و لیگ برتر را در پیش داریم که با توجه به شرایط کرونا تاکنون زمان مشخصی برای آن تعیین نشده، امیدواریم که در این مسابقات نیز حضور موثر و درخشانی داشته باشیم.
 
حیدری در پایان با اشاره به شرایط ویژه کرونایی، افزود: مسابقات سوپر لیگ با رعایت کامل پروتکل‌ها و حفظ موازین بهداشتی انجام شد و همچنین از همه بازیکنان و کسانی که در مسابقات حضور داشتند تست کرونا گرفته شد و پس از اعلام منفی بودن تست اجازه شرکت به مسابقه داده شد.
   1399/12/3 11:27

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار