دومین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ۲۰۲۱ در ایستگاه پایانی

دومین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ۲۰۲۱ در ایستگاه پایانی
دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ ۲۰۲۱ روز گذشته به پایان رسید و قرار است امروز نتایج این رقابت‌ها که بین ۷۰۰ ورزشکار ایرانی و خارجی، اعلام شود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، دومین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته گلستان کاپ به صورت مجازی از 27 بهمن آغاز شد و روز گذشته نیز به پایان رسید که جمع بندی و اعلام نتایج آن امروز است.
 
در این دوره از مسابقات بیش از 700 ورزشکار از کشورهای بلژیک، پرتغال، ایتالیا، برزیل، روسیه، مکزیک، آذربایجان، آرژانتین، بلغارستان، عراق، ونزوئلا، اندونزی، آفریقای جنوبی، مالزی، افغانستان، هندوستان، قزاقستان، مراکش، پاکستان، فیلیپین، کویت، دومنیکن، ارمنستان، تایوان، ازبکستان، نپال، سریلانکا، زیمباوه، روآندا، نیجریه و ایران حضور داشتند که 180 ورزشکار ایرانی و 50 ورزشکار از استان گلستان بودند.
 
این دوره از رقابت‌ها در 13 رده سنی مردان و زنان در بخش‌های خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امیدها، بزرگسالان و پیشکسوتان به مدت  یک هفته به میزبانی استان گلستان برگزار شد.
 
رئیس هیئت کاراته استان گلستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ که به صورت مجازی برگزار شد دشواری‌های خاص خودش را داشت اما تجربه بسیار مفیدی در برگزاری تورنمنت بین المللی در شرایط کرونا بود.
   1399/12/5 09:35

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار