مشهد میزبان دور برگشت سوپرلیگ کاراته کشور/ علت افت کاراته مشهد چیست؟

مشهد میزبان دور برگشت سوپرلیگ کاراته کشور/ علت افت کاراته مشهد چیست؟
سرمربی تیم کاراته خراسان رضوی گفت: رایزنی‌هایی صورت گرفته تا مشهدمقدس به عنوان میزبان دور برگشت سوپرلیگ کاراته کشور انتخاب شود.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" هادی امیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: با حمایت مسئولان ورزش و جوانان خراسان رضوی و تربیت بدنی آستان قدس رضوی، امیدواریم دور برگشت سوپرلیگ کاراته کشور را در مشهد برگزار کنیم.
 
سرمربی تیم کاراته خراسان رضوی اظهار داشت: برای نخستین بار تیمی از خراسان رضوی در سوپرلیگ کاراته کشور حاضر شد که این تیم به همت هیئت کاراته شهرستان کلات آماده شرکت در مسابقات شده است.
 
امیری با بیان اینکه دور رفت رقابت‌های سوپرلیگ کاراته به میزبانی‌ تهران برگزار شد، خاطرنشان کرد: این مسابقات در قالب دو گروه 4تیمی برگزار می‌شود که نماینده استان با تیم‌های دانشگاه آزاد، رعد پدافند و نماینده کهگیلویه و بویراحمد هم گروه است.
 
وی افزود: در دور رفت مسابقات دو شکست و یک پیروزی مقابل نماینده کهگیلویه و بویراحمد حاصل کار کاراته کاران خراسان رضوی بود.
 
رئیس هیئت کاراته کلات گفت: طی مذاکراتی که با مسئولان فدراسیون کاراته داشتیم، امیدواریم با مساعدت مسئولان تربیت بدنی آستان قدس رضوی و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، بتوانیم دور برگشت سوپرلیگ کاراته کشور را به میزبانی مشهد برگزار کنیم.
 
امیری در زمینه تعداد نمایندگان خراسان رضوی در تیم ملی کاراته اظهار داشت: متأسفانه در حال حاضر نماینده‌ای در تیم ملی از خراسان رضوی نداریم اما چندین کاراته کار خراسانی در استان‌های دیگر مسابقه می‌دهند که این موضوع نشان دهنده ظرفیت بالای خراسان رضوی است و نیازمند حمایت بیشتری از سوی مسئولان هستیم.
   1399/12/13 12:54

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار