«دال» کرمانشاه سوم کشور شد/ رئیس هیأت کاراته: در لیگ برتر کاراته عملکرد خوبی داشتیم

«دال» کرمانشاه سوم کشور شد/ رئیس هیأت کاراته: در لیگ برتر کاراته عملکرد خوبی داشتیم
رئیس هیأت کاراته کرمانشاه گفت: تیم‌های دال و کای‌دای کرمانشاه در لیگ برتر حاضر شدند و پس از برگزاری مراحل مختلف گروهی و حذفی سرانجام تیم دال کرمانشاه با غلبه حریفان خود توانست در جایگاه سوم لیگ برتر کاراته کشور قرار بگیرد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سعید نصرالهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: حضور تیم‌های دال و کای‌دای کرمانشاه در لیگ برتر کاراته کشور که به همت مربیان زحمت‌کش و البته جوان استان احسان حیدری و برهان فتاحی صورت گرفت، پس از سال‌ها شور و هیجان زاید وصفی را به جامعه تزریق کرد و یک‌بار دیگر قدرت کاراته استان را در سطح کشور مطرح کرد.

وی ادامه داد: اکثریت قابل توجه این دو تیم از ورزشکاران خوب استان کرمانشاه بودند و با توجه به اینکه سال‌ها از آخرین حضور نماینده‌ استان کرمانشاه در لیگ برتر کشور می‌گذرد و حضور این تیم‌ها در لیگ برتر کشور زمینه معرفی ورزشکاران خوب و جوان این استان به عرصه ملی را فراهم کرد.

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه یادآور شد: با توجه به اعلام قبلی مقرر بود که چهار تیم از استان کرمانشاه در لیگ برتر کاراته در بخش آقایان حاضر شوند، اما تغییر در زمان برگزاری این مسابقات باعث شد که اسپانسر آن دو تیم از ادامه همکاری خوداری کرده و در نهایت تیم‌های دال و کای‌دای توانستند اسپاسنرهای خود را راضی کرده و در مسابقات لیگ برتر حاضر شوند.

نصرالهی یادآور شد: احسان حیدری و تیم همراه او در سال‌های اخیر نیز توانستند در قالب تیم‌های مثل دانشگاه آزاد در سوپر لیگ عملکرد بسیار موفقی داشته و امسال نیز با گردآوری یک تیم از جوانان استان کرمانشاه توانستند عملکرد مناسبی در لیگ برتر کشور داشته باشند.
   1399/12/18 14:23

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار