نوروزی: کلاس ارتقای داوری کاراته در زنجان برگزار می‌شود

نوروزی: کلاس ارتقای داوری کاراته در زنجان برگزار می‌شود
دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: یک دوره کلاس ارتقای داوری این رشته ورزشی طی هفته جاری در این استان برگزار خواهد شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" اکبر نوروزی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این کلاس ارتقای داوری در ۲ بخش کاتا و کومیته و با حضور ۴۰ داور زن و مرد از استان های زنجان، اردبیل و کردستان (بیجار) برگزار خواهد شد و استان های قزوین و گیلان نیز برای شرکت در این کلاس اعلام آمادگی کرده اند اما تاکنون ثبت نام نکرده‌اند.
 
وی با بیان اینکه کلاس ارتقای داوری، طی روزهای پنجشنبه و جمعه /۲۱ و ۲۲ اسفند ماه جاری/ و در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: زنجان با ۱۰ داور مرد و ۲۵ زن و اردبیل و بیجار نیز هرکدام با ۲ داور در این کلاس ارتقای داوری شرکت می کنند.
 
نوروزی، افزود: کلاس داوری مردان در سالن کاراته مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد و بانوان نیز در سالن شهید عطایی شهر زنجان تشکیل خواهد شد و نسرین روستازاده نیز به عنوان مدرس فدراسیون کاراته کار تدریس را بر عهده خواهد داشت.
 
دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: این کلاس ارتقای داوری کاراته به صورت تئوری و عملی خواهد بود که در پایان از شرکت کنندگان آزمون به عمل خواهد آمد که در صورت کسب امتیاز لازم موفق به ارتقاب درجه خواهند شد. 
   1399/12/20 10:06

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار