کسب 4 مدال نقره توسط دختران کاراته‌کای چهارمحال و بختیاری

کسب 4 مدال نقره توسط دختران کاراته‌کای چهارمحال و بختیاری
بانوان ورزشکار چهارمحال و بختیاری در مسابقات بین‌المللی جام بزرگ کاراته سبک شیتوریوکن شی کان و مسابقات مجازی قهرمانی کاتای بانوان کشور به 4 مدال نقره رده سنی بزرگسالان و جوانان دست پیدا کردند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" زهرا مردانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از موفقیت تیم کاراته بانوان در مسابقات بین‌المللی خبر داد و گفت: زهرا طاهریان و مبینا خباز در مسابقات بین المللی جام بزرگ کاراته سبک «شیتوریوکن شی‌کان» و مسابقات مجازی قهرمانی کاتای بانوان کشور سبک «شوتوکان WUKA» کشور به 4 مدال نقره رده سنی بزرگسالان و جوانان دست پیدا کردند.
 
رئیس هیئت کاراته بانوان چهارمحال‌وبختیاری افزود: این ورزشکاران با درخشش در مسابقات بین‌المللی در رقابت با هزار و 326 ورزشکار از کشورهای مختلف، به 2 مدال برنز رسیدند.
 
وی ادامه داد: دختران پرافتخار هم استانی در رقابت‌های قهرمانی کشور جام پیشگامان کاراته که با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور برگزار شد شرکت کردند و زهرا طاهریان چالشتری در کمربند مشکی رده سنی بزرگسالان و مبینا خباز دهکردی نیز در رده سنی جوانان هر کدام به مدال نقره رسیدند.
 
گفتنی است ملیحه حیدری مربیگری این ورزشکاران را بر عهده دارد.
   1399/12/25 12:11

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار