قهرمانی که رسم پهلوانی می‌داند/ تقبل هزینه عروسی ۱۰ زوج نیازمند توسط قهرمان کاراته دنیا

قهرمانی که رسم پهلوانی می‌داند/ تقبل هزینه عروسی ۱۰ زوج نیازمند توسط قهرمان کاراته دنیا
قهرمان گلستانی کاراته دنیا در اقدامی تحسین‌برانگیز در آغاز سال نو با تقبل هزینه عروسی ۱۰ نیازمند، باز دیگر جلوه‌ای از رسم پهلوانی و مروت را به نمایش گذاشت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، ورزش به معنای عام خود و به تعریف همگان عبارت است از تمرین و مرارت جسمی و بدنی برای دستیابی به سلامتی و عمدتا هدف از آن رسیدن به اوج قله‌های افتخار و قهرمانی در مسابقات مختلف و متنوع است. اما آنچه فراتر از این معنا در وجود و کالبد یک ورزشکار تجلی می‌باید روح پهلوانی و اخلاق برگرفته از منش اعتقادی است که به همین دلیل تاریخ از میان هزاران قهرمان تنها چند پهلوان را در صفحات خود با نیکی و عظمت یاد کرده است.
 
بی‌تردید کسب مدال و تکیه زدن بر سکوی قهرمانی دارای ارزش بوده و هست اما هیچ‌گاه نمی‌توان آن را با تکیه زدن بر دل‌های مردم و جاودانگی نام نیکو مقایسه کرد.
 
امروز و در نخستین روز از سال ۱۴۰۰، «علیرضا هاشم‌زاده» قهرمان گنبدی کاراته جهان در اقدامی تحسین برانگیز با تقبل هزینه عروسی ۱۰ زوج نیازمند بار دیگر تصاویر غرورانگیزی از مردانگی، جوانمردی و روح پهلوانی را به نمایش گذاشت و نشان داد که اوج قله‌های افتخار در ورزش رسیدن به جایی است که خود را خادم مردم دانسته و برای رفع نیازهایشان گامی محکم و استوار برداریم.
 
این ورزشکار خوش‌آتیه گلستانی با هماهنگی صورت داده با یک خانه باغ و رستوران آن از تاریخ ۱۰ فروردین به بعد متقبل هزینه کامل عروسی ۱۰ زوج نیازمند شده است تا به نوعی در سال جدید در کنار افتخارآفرینی برای میهن عزیزمان به رسالت‌های انسانی و اجتماعی خود جامه عمل بپوشاند.
 
بدون تردید این گونه اقدامات اثربخش فرهنگی و اجتماعی از سوی سلبریتی‌ها می‌تواند به افزایش اعتماد عمومی جامعه و امیدآفرینی که مورد مطالبه رهبر معظم انقلاب نیز می‌باشد، کمک بسیاری خواهد کرد.
   1400/1/1 13:17

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار