حضور ۴ ورزشکار استان مرکزی در اردوی تیم ملی کاراته

حضور ۴ ورزشکار استان مرکزی در اردوی تیم ملی کاراته
رئیس هیأت کاراته استان مرکزی از حضور چهار ورزشکار کاراته کای این استان در اردوی انتخابی تیم ملی کاراته کشور خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" جمشید زند در گفت و گو باخبر نگار مهر، اظهار کرد: اردوهای ملی پوشان کاراته ایران برای حضور در رقابت‌های «کاراته وان لیسیون» که آخرین مرحله رقابت کسب سهمیه المپیک از طریق رنکینگ و همچنین پیکارهای پاریس که رقابت‌های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل شده است.
 
وی افزود: در مرحله نهم اردوی تیم ملی کاراته کشورمان که نخستین مرحله در سال جدید محسوب می‌شود، چهار ورزشکار استان مرکزی به اسامی ابوالفضل شهرجردی، صالح اباذری، علی زند و میلاد فراز مهر در این اردوها حضور دارند و پیش بینی می‌شود چند ورزشکار دیگر استان مرکزی از سوی کمیته فنی فدراسیون کاراته به این اردو دعوت شوند.
 
زند بیان کرد: نهمین مرحله اردوی تیم ملی کاراته و نخستین مرحله در سال جدید، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه ورزشی انقلاب در تهران آغاز شده است.
 
رئیس هیأت کاراته استان مرکزی گفت: براساس تصمیم فدراسیون کاراته و طبق دستورالعمل‌های ستاد کرونا، ملی پوشان کاراته کشورمان که وارد اردو خواهند شد، آزمایش کرونا از تمام نفرات حاضر در اردو به عمل می‌آید و پس از اعلام نتایج، تمرینات تیم ملی کاراته آغاز می‌شود.
 
زند افزود: طبق اعلام سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی، این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته آقایان تا ۱۱ فروردین ماه ادامه خواهد داشت و ملی پوشان کاراته کشورمان پس از اعلام جواب تست کرونا تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری خواهند کرد.
 
به گفته رئیس هیأت کاراته استان مرکزی، اردوهای ملی پوشان کاراته ایران برای حضور در رقابت‌های کاراته وان لیسبون که آخرین مرحله رقابت کسب سهمیه المپیک از طریق رنگینگ و همچنین پیکارهای پاریس که رقابت‌های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل شده است.
   1400/1/8 14:19

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار