راه اندازی سالن اختصاصی کاراته، اولویت مهم هیئت استان کرمان

راه اندازی سالن اختصاصی کاراته، اولویت مهم هیئت استان کرمان
رییس هیات کاراته استان کرمان گفت: متاسفانه بعد از گذشت ۴۵ سال از قدمت این هیئت، کاراته استان کرمان یک سالن اختصاصی ندارد و این مهم یکی از اولویت های این هیئت خواهد بود.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری ایپنا از کرمان ، حسین حسینی رییس هیئت کاراته استان کرمان گفت: از همه ظرفیت ها، پتانسل ها و داشته های موجود هیئت اسفاده می کنم تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.
 
او با بیان اینکه، وابسته به هیچ گروه خاص و جناح سیاسی نیستم، افزود: مطمئن باشید برای رسیدن به اهداف و اثربخشی کاراته استان با همه افراد تعامل خواهیم کرد.
 
حسینی تصریح کرد: دیدار و بازدید از هیئت های شهرستانی و نمایندگان سبک ها به منظور رفع مشکلات به صورت میدانی تا حد امکان انجام خواهد شد و سعی داریم با این کار چالش ها و مشکلات هیئت های شهرستانی مورد بررسی قرار گیرند.
 
او بیان کرد: پیشکسوتان آینه و ویترین تمام نمای ورزش کاراته هستند و در همین راستا تمام تلاش خود را خواهم کرد تا جایگاه آنان به بهترین شکل حفظ شود.
 
رییس هیئت کاراته استان کرمان، فرهنگ سازی در بحث اخلاق ورزشی را یکی از خط قرمزهای هیئت بیان کرد و گفت: متاسفانه یکی از معضلاتی که امروز گریبانگیر اکثر هیئت های ورزشی شده، نادیده گرفتن جایگاه پیشکسوتان است و بی شک هیئت کاراته استان اصل فروتنی و پهلوانی را سرلوحه کار قرار خواهد داد.
 
حسینی افزود: به دنبال جذب اسپانسرهای قوی در حوزه ورزش کاراته خواهیم بود و این اطمینان را خواهم داد که عدالت در تقسیم و کمک به هیئت های شهرستانی رعایت شود.
 
او تصریح کرد: سعی داریم با خرد جمعی و استفاده از تجربیات پیشکسوتان که موی خود را در این راه سفید کرده اند، کارها را پیش ببریم.
 
رییس هیئت کاراته استان کرمان گفت: استفاده از ظرفیت ادارات شهرستان ها در راه پیشبرد اهداف هیئت های شهرستانی و کمک به کاراته شهرستان ها نیز موضوع مهمی است که باید مد نظر قرار دهیم.
 
حسینی افزود: متاسفانه بعد از گذشت ۴۵ سال از قدمت این هیئت، کاراته استان یک سالن اختصاصی ندارد و این مهم یکی از اولویت های هیات استان خواهد بود و قطعا تلاش خواهم کرد تا این سالن تجهیز و به بهره برداری برسد.
 
او بیان داشت: تا زمان افتتاح سالن کاراته استان، مجموعه کاملی در مجموعه باشگاه پاس در حال ساخت داریم که به محض بهره برداری قطعا خانواده کاراته ستان می توانند از آن استفاده کنند.
 
حسینی گفت: قطعا در بحث استعدادیابی گامهای خوبی را بر خواهیم داشت و سعی خواهیم کرد از ظرفیت همه شهرستان ها استفاده کنیم تا به شکلی در بحث استعدادیابی در همه شهرستان ها فعال شویم و این رشته را بیش از پیش توسعه دهیم.
 
وی افزود: انحصار و انحصارگری در کاراته جایگاهی ندارد و همه باید تلاش کنند تا به آنچه که شان کاراته استان است، دست یابیم.
 
رییس هیئت کاراته استان تصریح کرد: ایجاد اتحاد در بین جامعه کاراته اصلی فراموش نشدنی و تنها مولفه ما برای رسیدن به هدف مورد نظر است و امید داریم که این همبستگی باعث پیشرفت کاراته استان شود.
 
حسینی ضمن تشکر از زحمات همه رؤسایی که در دوره های قبل برای این هیئت زحمت کشیده اند، اظهار داشت: هر فردی که مسئولیت قبول می کند بر حسب توان خود برای آن مجموعه تلاش می کند و نباید افراد را مورد قضاوت قرار داد؛ چرا که نمی توان هر کسی که در جایگاه رییس هیئت قرار می گیرد، تمام انتظارات جامعه هدف خود را برآورده کند.
   1400/2/7 12:02

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار