سراوانی: کاراته کای سیستان و بلوچستان به عضویت تیم کشوری در آمد

سراوانی: کاراته کای سیستان و بلوچستان به عضویت تیم کشوری در آمد
رییس هیات کاراته سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: امیر علی سراوانی کاراته کای جوان استان به عضویت باشگاه استقلال جهت حضور در رقابت‌های کشوری در آمد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حمیدرضا سراوانی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است این کارته کای موفق استان با عضویت در این تیم برجسته کشوری در رقابت‌های سوپر لیگ شرکت کند.
 
وی ادامه داد: کسب چهار مدال طلا، ٢نقره و یک برنز کشوری، یک طلا و یک نقره آسیایی تنها بخشی از موفقیت‌های این ورزشکار سیستان و بلوچستانی است.
 
رییس هیات کاراته سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با اشاره به موفقیت‌های دیگر امیرعلی سراوانی گفت: کسب عنوان فنی ترین بازیکن کشور و عضو تیم ملی امیدهای کاراته ایران در سال ٩٥، کسب طلای قهرمان قهرمانان کشور، طلای قهرمان کشور جام جندی شاپور، طلای رقابت‌های بین المللی جام وحدت و دوستی و طلای رقابت‌های کشوری جام ایران زمین از دیگر موفقیت های این کاراته کای استان است.
وی با بیان اینکه کاراته کاهای استان همواره موفقیت های مختلفی در سطح ملی بدست آورده‌اند، افزود: این استان هم اینک جزو ۱۰ استان برتر کشور در ورزش کاراته شناخته شده است.
   1400/2/13 13:43

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار