کاندیداتوری 15 نفر برای ریاست هیات کاراته قم

کاندیداتوری 15 نفر برای ریاست هیات کاراته قم
15 کاندیدا در مهلت قانونی ثبت‌نام کاندیداهای هیات کاراته استان قم برای نشستن بر کرسی ریاست این هیات ورزشی تا سال 1404 ثبت‌نام کردند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از قم، از زمستان سال ۱۳۹۸ که مجمع انتخابات هیات کاراته استان قم با رقابت نزدیک و پرحاشیه علیرضا برخوردار و محمدمهدی سلطانی رای به انتخاب برخوردار به عنوان رئیس چهار سال آینده این هیات ورزشی مدال‌آور داد، حواشی از این هیات دست‌بردار نیست و ماه‌های زیادی است که این هیات به شکل سرپرستی اداره می‌شود.
 
به دنبال اعتراض و تجدید نظر خواهی محمدمهدی سلطانی یکی از دو کاندیدای ریاست هیات کاراته استان قم در وزارت ورزش و جوانان، علی‌نژاد معاون ورزشی این وزارت‌خانه در نامه‌ای به فدراسیون کاراته و اداره کل ورزش و جوانان قم، مجمع را باطل اعلام کرد و بدین‌ترتیب هیات کاراته از سال قبل تا کنون به شکل سرپرستی فعالیت می‌کند.
 
مهرداد حاجی‌زاده معاون فرماندهی نیروی انتظامی استان قم با معرفی اداره کل ورزش و جوانان و ابلاغ رئیس فدراسیون کاراته، در یک سال اخیر مسوولیت سرپرستی هیات کاراته قم را بر عهده داشته و در ماه‌هایی که فدراسیون کاراته کاملا بی‌توجه به وضعیت کاراته قم بود، یک نامه از سوی وزارت ورزش و جوانان این فدراسیون را وادار به ایجاد شرایط برگزاری انتخابات هیات کاراته قم کرد.
 
بدین‌ترتیب از روز ۲۷ اردیبهشت ماه ثبت‌نام متقاضیان شرکت در مجمع انتخاباتی ریاست هیات کاراته استان قم آغاز شد و کاندیداها برای ثبت‌نام حضور در این انتخابات تا سوم خرداد ماه به دفتر هیات کاراته قم رفتند و حالا همه شرایط برای برگزاری یک رقابت دیگر به منظور انتخاب رئیس جدید این هیات مهیا است.
 
با پایان مهلت ثبت‌نام نامزدهای ریاست هیات کاراته استان قم، مهرداد حاجی‌زاده، علی عباسی، عابدین سیاحت، علی احمدی، محمد حسنی، محمد صادقی، میثم داود‌آبادی، علی سلطانی، مهدی قادری‌پور، محمدمهدی سلطانی، علی یوسفی، جواد مقام‌دوست، ابوالفضل شریفی، مهدی بیرانوند و سیدمحسن میرقیصری کاندیدا شدند و باید منتظر ماند و دید از سوی فدراسیون کاراته چه زمانی برای برگزاری مجمع انتخابات این هیات ورزشی پرحاشیه، پرمخاطب و البته پرمدال در نظر گرفته می‌شود.
   1400/3/4 10:22

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار