حضورکاراته‌کاران کرمانشاهی درانتخابی تیم ملی مسابقات جهانی امارات

حضورکاراته‌کاران کرمانشاهی درانتخابی تیم ملی مسابقات جهانی امارات
رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه از حضور کاراته‌کاران این استان در انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی امارات خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سعید نصراللهی امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جایگاه قابل قبول استان کرمانشاه در ورزش کاراته در بخش بانوان و آقایان اظهار کرد: در انتخابی تیم ملی و در بخش کادر فنی تیم ملی برای مسابقات آسیایی کویت و مسابقات جهانی امارات که در چهار رده سنی در تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، قطعاً کاراته‌کاران کرمانشاهی در بخش بانوان و آقایان حضور دارند و به مسابقات اعزام می‌شوند.
 
وی با بیان اینکه استقبال از مسابقات مجازی کاراته به ویژه در بخش کاتا در استان کرمانشاه بسیار خوب بود، افزود: بیش از یک صد نفر در مسابقات مجازی قهرمانی کشور در هفته گذشته در سبک آزاد بانوان شرکت کرده و مدال آوردند.
 
رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه با ابراز نارضایتی از میزان حمایت‌های مالی بیان کرد: ورزش این استان همواره از نظر حامی مالی در رده آخر کشور است و بخش‌های دولتی و خصوصی از ورزش کرمانشاه حمایت نمی‌کنند.
 
نصراللهی افزود: سال ۹۹ در لیگ برتر ۲ تیم کاراته حضور داشته که یکی از آن‌ها با هزینه شخصی و فقط با حمایت هیأت کاراته استان کرمانشاه جایگاه سوم را کسب کرد.
 
وی با اشاره به مشخص نبودن تعداد دقیق کاراته‌کاران سامان‌یافته به دلیل شرایط کرونایی در استان کرمانشاه گفت: تعداد مربیان آزاد و کنترلی حدود یک صد نفر است و کاراته‌کاران شاخص کرمانشاهی در بخش آقایان مهدی خدابخشی، عبدالله ولدی، علی مسکینی، سامان حیدری و در بخش بانوان محدثه آقایی و بهنوش نجفی در حال انجام تمرینات خود هستند.
 
به گفته نصراللهی خانه کاراته و باشگاه‌های خصوصی شهر کرمانشاه فعال است.
   1400/3/17 09:48

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار