ویروس بلاتکلیفی بر جان بی رمق کاراته قم

ویروس بلاتکلیفی بر جان بی رمق کاراته قم
کاراته قم که یکی از پرطرفداران‌ترین و مدال آور‌ترین رشته‌های ورزشی در قم محسوب میشود، این روز‌ها از بلاتکلیفی رنج می‌برد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکزقم؛ این روز‌ها ویروس بلاتکلیفی بر جان بی رمق کاراته قم سرایت کرده و ورزشکاران و پیشکسوتان این رشته ورزشی بشدت از بی توجهی مسئولان ورزشی به کاراته قم معترضند.
 
اساتید و پیشکسوتان قدیمی کاراته قم، آقایان بیطرفان، سلطانی و دهپرور در گفتگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه کاراته قم دو سال است از بی مهری مسئولان اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون کاراته رنج می‌برد میگویند: کار به جایی رسیده که جوانان مدال آور در مسابقات ملی و بین المللی، دلسرد شده اند و انگیزه‌ای برای مدال آوری مجدد و درخشش در تورنمنت‌های مختلف را ندارند.
 
این اساتید، منعم مدیرکل ورزش و جوانان قم و طباطبایی رئیس فدارسیون کاراته کشور را مقصر اصلی وضعیت نامناسب این روز‌های کاراته قم میدانند و میگویند: بار‌ها مشکلات، دغدغه‌ها و موانع پیش روی این رشته ورزشی ازجمله نداشتن رئیس هیات را به فدارسیون کاراته اعلام کرده اند، اما دریغ از برگزاری یک جلسه موثر و عزم راسخ برای حل مشکلات.
 
حسن سلطانی پیشکسوت کاراته قم با طرح این سوال که مگر برگزاری مجمع انتخابات هیات کاراته چقدر سخت است که آقایان نمیتوانند در این زمینه اقدامی انجام دهند و دو سال برای هیات سرپرست تعیین می‌کنند گفت: کاراته قم ارزش این را دارد که نه تنها مدیرکل ورزش و جوانان بلکه همه مسئولان استان یک روز اولویت کار خود را رفع مشکلات ورزشکاران این رشته بگذارند.
 
خبرنگار ما پس از شنیدن صحبت‌های این پیشکسوتان، سراغ مدیرکل ورزش و جوانان قم می‌رود و با انتقاد شدید آقای منعم از فدراسیون کاراته مواجه می‌شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان قم میگوید بار‌ها مشکلات کاراته قم را به فدراسیون اعلام کرده ایم، اما مسئولان این فدارسیون هیچ عزمی برای رفع مشکلات نداشته اند و این بلاتکلیفی باقی مانده است.
 
وی افزود:، اما با دستور معاون وزیر ورزش و جوانان، اگر اینبار فدراسیون کارشکنی کند خودمان میتوانیم این موضوع را حل کنیم و منتظر نظر فدراسیون نخواهیم ماند.
 
خبرنگار ما برای بررسی دقیق‌تر مشکلات کاراته قم با رئیس فدارسیون بار‌ها تماس میگیرد و پیام میدهد، اما آقای طباطبایی پاسخگو نمی‌باشد.
 
گفتنی است مجمع انتخابات هیات کاراته قم، خرداد امسال برگزار شده و ۱۵ نفر برای این مجمع شرکت کرده اند.
 
اکنون باید منتظر ماند و دید که این مجمع رئیس خود را میشناسد تا از بلاتکلیفی خارج شود یا خیر؟
   1400/3/24 10:17

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار