حضور ورزشکاران کرمانشاهی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته

حضور ورزشکاران کرمانشاهی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته
ورزشکاران کرمانشاهی برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا، به مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته اعزام می شوند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: این مسابقات به صورت آزاد از ۲۶ تا ۲۹ حضور ورزشکاران کرمانشاهی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراتهتیرماه به میزبانی تهران و در بخش بزرگسالان برای کاراته کا‌های خانم و آقا برگزار می‌شود.
 
نصراللهی با بیان اینکه ورزشکاران منتخب در این رقابت‌ها به مسابقات آسیایی در مهرماه اعزام می‌شوند، افزود: استان کرمانشاه با ۲۰۰ ورزشکار در بخش کاتا و کمیته در این مسابقات حضور خواهد داشت.
 
وی خاطرنشان کرد: کاراته کا‌های کرمانشاهی از توانمندی بالایی برخوردارند و همه ساله از استان کرمانشاه ملی پوشانی در این رقابت‌ها داشته ایم که امسال هم برای کسب عنوان قهرمانی کشور تلاش می‌کنیم.
 
نصر اللهی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون به دلیل پر برخورد بودن این ورزش تمامی سالن‌ها تعطیل شده اند و بسیاری از مسابقات نیز لغو شده است.
 
رییس هیات کاراته استان کرمانشاه اظهار داشت: قبل از شیوع ویروس کرونا رشته کاراته یکی از رشته‌های پر طرفدار در استان کرمانشاه بود که ۱۲ هزار ورزشکار در این رشته فعالیت می‌کردند، اما در حال حاضر هزار و ۶۱۵ ورزشکار در رشته کاراته فعالیت دارند.
 
وی افزود: برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و کلاس‌های داوری در پایان تابستان و‌ اوایل پاییز برنامه ریزی کرده ایم که این موضوع منوط به فروکش کردن شیوع ویرو‌س کرونا است.
   1400/4/9 11:22

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار