تجلیل از مدال آوران کوبودو کاراته

تجلیل از مدال آوران کوبودو کاراته
مراسم تجلیل از مدال آوران سبک کوبودو کاراته در مسابقات جهانی، با حضور جمعی از مسئولان و پیشکسوتان، در محل آکادمی مرکزی سبک برگزار شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم که با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و با حضور عبدالرضا عرفانی رئیس کوبودو کاراته ایران، ابوالقاسم شیخان و اعضاء هیئت رئیسه حجت الاسلام خادم الحسینی و شهزاد کیانی برپا شد، با اهداء تندیس نفیس و لوح یادبود، از مدال آوران جهانی این رشته تجلیل شد.

عبدالرضا عرفانی رئیس سبک در این مراسم، گفت: در ابتدای راه هستیم و این نتیجه، نویدبخش آینده‌ای درخشان برای قهرمانان افتخارآفرین سبک است. امیدوارم با ظرفیت و توانمندی که در اختیار داریم، نوار موفقیت هایمان در میادین پیش رو همچنان تداوم داشته باشد.

وی افزود: از اعتماد و حمایت آقای طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته قدردانی می‌کنم که با مساعدت‌های خود زمینه پیشرفت، توسعه و اعتلای روزافزون این رشته ورزشی را در کشور فراهم ساخت.
 
تیم منتخب کوبودو کاراته در رقابت‌های جهانی این رشته که به صورت مجازی و در بخش کاتا برگزار شده بود، موفق به کسب ۵ مدال طلا، ۲ نقره، ۷ برنز و عنوان نایب قهرمانی شد.
   1400/4/14 16:04

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار