پایان مسابقات انتخابی کاراته خوزستان

پایان مسابقات انتخابی کاراته خوزستان
نفرات برتر رقابت‌های انتخابی کاراته آقایان و بانوان خوزستان معرفی شدند.
 
رقابت‌های انتخابی کاراته خوزستان در دو بخش کاتا و کومیته آقایان و بانوان بعد از بیش از ۱۸ ماه از شروع پاندومی کرونا، روز گذشته (هشتم مردادماه) در اهواز برگزار شد.
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایسنا، این مسابقات در هر دو بخش آقایان و بانوان با حضور نفرات ثبت‌نامی در سایت فدراسیون کاراته و داوران ارشد استان، در دو مکان مجزا از هم و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی به انجام رسید.
 
در بخش  کاتای آقایان، میثم عطایی، دانیال ممبینی و علی حزباوی به ترتیب اول تا سوم شدند.
 
همچنین در بخش کومیته در وزن ۵۵- کیلوگرم محمدحسین حسن‌زاده، در وزن ۶۰- کیلوگرم مصطفی کاوسی، در وزن ۶۷- کیلوگرم سورنا مرادی، در وزن ۷۵- کیلوگرم میلاد غیبی، در وزن ۸۴- کیلوگرم فرشید کی‌شمسیان و در وزن ۸۴+ کیلوگرم احمد نیسیان‌پور، عناوین قهرمانی اوزان خود را کسب کردند.
 
در بخش کاتای بانوان نیز زهرا رضایی و مبینا پوراسدالله به ترتیب اول و دوم شدند و آمال نوری و ریحانه مهدی‌پور عنوان سوم مشترک را به دست آوردند.
 
در بخش کومیته نیز در وزن ۵۰- کیلوگرم ساناز احمدی، در وزن ۵۵- کیلوگرم زهرا کرم‌پوری، در وزن ۶۱- کیلوگرم مرجان خلیلی، در وزن ۶۸- کیلوگرم دنیا سلحشوری و در وزن ۶۸+ کیلوگرم مریم اسماعیلی، مقام اول اوزان خود را به دست آوردند.
 
نفرات برتر هر دو بخش آقایان و بانوان به مسابقات پیش‌روی انتخابی تیم‌ملی کاراته اعزام خواهند شد.
   1400/5/9 23:11

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار