وفایی: خانه کاراته همدان نیازمند بازسازی است

وفایی: خانه کاراته همدان نیازمند بازسازی است
رییس هیات کاراته استان همدان گفت: وضعیت کنونی خانه کاراته همدان در شان و جایگاه ورزش این استان نیست و نیازمند تعمیر و بازسازی اساسی است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، سید مهدی وفایی روز دوشنبه در نشست مربیان و پیشکسوتان کاراته با مدیران ورزش همدان با بیان اینکه خانه کاراته همدان مهد پرورش نام آوران پرشماری است اظهار داشت: انتظار داریم دستگاه ورزش برای بازسازی خانه کاراته همدان مساعدت لازم را داشته باشد.
 
وی بیان کرد: کاراته استان همدان با برخورداری از قهرمانان و مدال آوران رشته‌ها و سبک‌های مختلف جزو بهترین‌های کشور به شمار می‌رود و باید مربیان و ورزشکاران در فضایی مناسب به تمرین و آماده‌سازی بپردازند.
 
وفایی خاطرنشان کرد: پیگیری دغدغه خانواده کاراته استان را وظیفه خود می‌دانم و مهمترین خواسته آنان بازسازی خانه کاراته است.
 
وی ایجاد ساختار قانونمند و هدفمند را رویکرد مدیریتی هیات کاراته استان برشمرد و خاطرنشان کرد: تلاش مجموعه هیات ارتقا جایگاه استان در این دوره چهار ساله مدیریتی به بالاترین سطوح ملی و بین المللی است.
 
رییس هیات کاراته همدان مشارکت پیشکسوتان، مربیان و قهرمانان این رشته ورزشی را در رشد و توسعه استان ضروری دانست و گفت: نخستین نشست با مربیان برای انتخاب مسوولان کمیته‌های آقایان و بانوان برگزار شد و ۳۰ مربی در این جلسه حضور داشتند.
 
وی ادامه داد: این ورزش جزو رشته‌های پرمدال به شمار می‌رود و همدان در گذشته توانسته در سطوح ملی و بین المللی به موفقیت‌های ارزنده دست یابد و باید برای ارتقا جایگاه استان برنامه ریزی اصولی تدوین و اجرایی شود.
 
رییس هیات کاراته همدان با تاکید بر ضرورت توسعه اطلاع‌رسانی و ارتقا ارتباطات در راستای جذب منابع مالی و اسپانسر گفت: راه‌اندازی سایت اطلاع رسانی هیات در اولویت برنامه‌های اجرایی است.
 
وی با اشاره به اینکه رای قاطع اعضای هیات کاراته مسئولیت ما را در رشد و اعتلای این ورزش سنگین‌تر کرده است، گفت: قصد ما مدیریت بر افراد و هیات نیست بلکه هدف ایجاد هماهنگی بین افراد و ارکان هیات است تا با تعامل و همدلی نسبت به رفع نیازها همچون ساماندهی خانه کاراته و دیگر مسایل موجود اقدام کنیم.
 
هم اکنون بیش از سه هزار کاراته کا در رشته‌ها و سبک‌های مختلف در استان همدان فعالیت دارند.
   1400/6/15 12:16

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار