مشارکت قهرمان کاراته المپیک در آزادی ۳ زندانی

مشارکت قهرمان کاراته المپیک در آزادی ۳ زندانی
قهرمان کاراته المپیک ۲۰۲۰ توکیو در آزادی سه زندانی مشارکت کرد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سجاد گنج‌زاده قهرمان کاراته المپیک و جهان به‌نمایندگی از مؤسسه خیریه خادمین علی‌بن ابی‌طالب(ع) مبلغ تأمین‌شده از سوی مردم را به حساب مرجع مربوطه واریز کرد و با حکم قاضی، یک زندانی ـ که دوران محکومیتش به پایان رسیده بود، اما به‌دلیل نداشتن توان مالی همچنان در بند بود ـ آزاد شد.
 
در همین راستا یک مادر سرپرست خانوار و یک جوان که به‌دلیل جرایم مالی غیرعمد قرار بود روانه زندان شوند نیز با مشارکت و همدلی خیّرین از تلخی محکومیت و زندان رهایی یافتند.
 
کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد یک سنّت حسنه و عمل خیری است که توسط مؤسسه خیریه خادمین علی‌بن ابی‌طالب(ع) در سال جاری با انجام مراسم گلریزان در زورخانه به دیگر برنامه‌های این خیریه اضافه شده است.
 
مؤسسه خیریه خادمین علی‌بن ابی‌طالب(ع) با حضور جمعی از چهره‌های مطرح و قهرمانان ورزشی با مدیریت رسول خادم قهرمان کشتی المپیک و جهان و همراهی پرویز پرستویی هنرمند خوشنام ایران با هدف خدمت و کمک‌رسانی به هموطنان نیازمند در مناطق محروم کشور و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی فعالیت‌ دارد.
   1400/6/21 11:05

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار