تشریح شرایط انتخابی ملی پوشان

هروی: ترکیب تیم ملی کاراته برای مسابقات جهانی، ۲۸ مهرماه اعلام می شود

 
تشریح شرایط انتخابی ملی پوشان
هروی: ترکیب تیم ملی کاراته برای مسابقات جهانی، ۲۸ مهرماه اعلام می شود
سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران روند انتخاب ملی پوشان را برای مسابقات قهرمانی جهان و رقابت های قهرمانی آسیا تشریح کرد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" سید شهرام هروی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: ترکیب تیم ملی کاراته مردان ایران برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۱ در کومیته انفرادی و تیمی بعد از جمع بندی عملکرد درون اردویی بازیکنان توسط کادر فنی، مسابقات کاراته وان روسیه و انتخابی روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه ، در تاریخ ۲۸ مهرماه اعلام می شود.

وی افزود: بازیکنانی که در انتخابی تاریخ ۲۲ و ۲۳ شهریورماه (دوشنبه و سه شنبه همین هفته) شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست دادند، می توانند در انتخابی ۳ و ۴ مهرماه شرکت کنند تا از شانس حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بهره مند شوند.

هروی خاطرنشان کرد:: طبق برنامه در نظر گرفته شده، نفرات اول انتخابی ۳ و ۴ مهرماه به اردوی مسابقات قهرمانی آسیا دعوت می شوند و بعد از اعلام اسامی مسابقات جهانی (۲۸ مهرماه) نفرات اول انتخابی ۳ و ۴ مهرماه و بازیکنانی که نتوانستند در بخش انفرادی در تیم جهانی حضور یابند، می توانند برای مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ در انتخابی نهایی که زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام می شود شرکت کنند.
 
لازم به یاداوری است که مسابقات کاراته قهرمانی جهان ۲۰۲۱ از بیست و پنجم تا سی آبان ماه در امارات و مسابقات کاراته قهرمانی آسیا از بیستو هشت آذر تا یک دی ماه در قزاقستان آغاز می شود.
   1400/6/23 19:20

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار