با حضور مسئولین فدراسیون کاراته؛

نشست هماهنگی ستاد فنی ششمین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی برگزار شد


با حضور مسئولین فدراسیون کاراته؛
نشست هماهنگی ستاد فنی ششمین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی برگزار شد
نشست هماهنگی ستاد فنی ششمین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی با حضور دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، دکتر مهدی علینژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش، دکتر اصغر رحیمی، هادی ساعی، فرید فتاحیان، دکتر علی رغبتی و خانم زبر دست در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از کمیته ملی المپیک؛ در نشست هماهنگی امروز مسئولان و کادر فنی فدراسیون کاراته، به بررسی وضعیت تیم های ملی اعزامی به این  بازیها پرداختند.
 
در این جلسات در خصوص بررسی شرایط حضور تیم های ملی و شانس مدال آوری آنها با اولویت طلا مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در ابتدای نشست از سوی دکتر سعیدی توضیحاتی در خصوص چگونگی سهمیه بندی تیم های اعزامی بر اساس سهمیه و هندبوک اعلام شده از سوی ستاد بازیها ارائه شد.
 
در ادامه مسئولین فدراسیون های مربوطه و کادر فنی توضیحاتی در خصوص وضعیت تیم های ملی و شانس مدال آوریشان ارائه کردند و مقرر شد ظرف ۱۰ روز آینده پس از بررسی کارشناسانه از سوی فدراسیون، گزارش کاملی در خصوص نحوه آماده سازی تیم های ملی و وضعیت نفرات اعزامیشان به این دوره از بازیها به کمیته ملی المپیک ارائه نمایند.
 
سید حسن طباطبایی رئیس و محسن آشوری سرپسرت نائب رئیسی فدراسیون کاراته در این جلسه حضور داشتند.
   1400/7/17 19:03

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار