انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران

کاراته کاهای برتر نوجوان مشخص شدند

 
انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران
کاراته کاهای برتر نوجوان مشخص شدند
دومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران در استان زنجان، با مشخص شدن نفرات برتر اوزان کومیته نوجوانان به پایان رسید.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی نوجوانان، جوانان و امید پسران در روز دوم با برگزاری رقابت های اوزان کومیته رده سنی نوجوانان پیگیری شد و نفرات برتر آن ها به اردوی تیم ملی راه یافتند.
 
در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم نوجوانان: ابوالفضل همدم جو از استان کرمان اول، امیر مهدی عسگری از استان مازندران دوم محمد امین ایرانی از استان تهران و امیر محمد کلاهدوز از استان یزد سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و محمد امین ایرانی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در وزن‌ منفی ۵۷ کیلوگرم نوجوانان: سید امیر حسینی از استان تهران اول، علیرضا میرزایی از استان کرمانشاه دوم، حسین دژ آباد از استان هرمزگان و محمد امین رمضانی از استان مازندران سوم‌ شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و شهداد پور سلیمانی از استان تهران پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در وزن منفی ۶۳ کیلوگرم نوجوانان: محمد عرفان خوش عقیده از استان تهران اول، حسین وفا از استان تهران دوم، محمدرضا اکبری از استان گیلان و علیرضا لطیفه پور از استان خوزستان سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و علیرضا لطیفه پور از استان تهران پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم: سید علی موسوی نور از استان خوزستان اول، محمدرضا سیف از استان قزوین دوم، یاسین زرجام از استان مازندران و ابواافضل قاسمی از استان لرستان سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و محمد مهدی مقصودی از استان البرز پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم: حسین عباسی از استان مازندران اول، پارسا محمودی از استان زنجان دوم، هیوا آریافر از استان آذربایجان غربی و امیر محمد شیرخالو از استان قزوین سوم شدند. پس از مشخص شدن این نفرات، مرحله دوم انتخابی نیز برگزار شد و هیوا آریانفر از استان آذربایجان غربی پس از شکست رقبای خود در مرحله دوم انتخابی، به جمع دو نفر برتر این وزن پیوست و به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شد.
 
در ادامه مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه، فردا دوشنبه مسابقات کومیته رده سنی جوانان برگزار می شود.
   1400/7/19 00:21

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار